Spor sonrası kas ağrısı neden olurr?

Benim bacaklarım ağrıyoda kas ağrısı bu iyi bir şey mi yani ordaki yağlar kasa mı dönüşecek?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• kas kütlelerin yavaş yavaş çalışmaya başlıyor ağrı fazlaysa 1 gün mola ver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• uzun süre ara verdiysen veya yeni başladıysan kas ağırısı olması normaldir güzel beslen kasların cabuk onarılmasına yardımcı ol bir kaç güne geçer vede alabiliyorsan vitamin al hem halsizliğini yorgunlugunu vede kas ağrılarına iyi gelir. nerox b12 var 12 tl falan ucuzda işini her türlü görür.

0|0
    0|0
  • Yağlar hiçbir zaman kasa dönüşmez cünkü yağ ayrı birşeydir kas ayrı sen sporunu yaparsın enerjini yağdan karşılarsın ve kas kütleni geliştirirsin ilerde yağlar erir ve yağtıgın büyüttügün kaslar meydana cıkar
    Ve ağrı sporun en güzel nimetidir ya ağrı olmasaydı cok kötü olurdu düşünsene omuz giriyosun ama göğsün agrıyo demek ki bir yerlerde hata yapmıssın omuzunu calıstıracagına yanlıs girip gögüsüne bindirmişsin yükü ağrı güzeldir nereleri calıstırgını gösterir sana :D

0|0
    0|0
  • Kasların gelişmesi bu yöndedir çok güzel bir video var bu konuyla alakalı fakat link atamadığım için yollayamıyorum, No pain no gain diyelim..(acı yoksa fayda yok )

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok. Gayet kaslarının çalıştığını anlayabilirsin. Çalışmaya devam

0|0
    0|0
  • Spordan sonra ılık bir duş falan al ağrıyan bölgelere masaj yaparak kaslarını gevşet. Uzun süreli aralık vermezsen o ağlılardan pek eser kalmaz

0|0
    0|0
  • kaslarda laktik asit birikir bu ağrıya neden olur. kasın çalıştığını yani güçlendiğini gösterir

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman yağ kasa dönüşmez yeni başladiysan ham oldugun icin ağri olmasi normal bir kac gune gecer

0|0
    0|0
  • Evet benimkilerde har maçtan ve normal spordan sonra oluyor kaslar gelişiyor

0|0
    0|0
  • hamlıktan olur laktik asit birikmesi

0|0
    0|0
  • alışırsın iki gün sonra hamsın ondan

0|0
    0|0
  • Hamlamissin guzelim.

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan normal

0|0
    0|0
  • sporsuzluktandır. :)

0|0
    0|0
  • Futbolcumuu :D

0|0
    0|0
  • spor sonrası kaslarda laktik asit birikir ondan dolayı

0|0
    0|0
  • Vücuttan toksin atimi sonrası gerçekleşen tepkime

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fazla yüklenmişsndir normal :)

0|0
    0|0
    • Yok futbolcuyum da ben uzun süredir oynamıyodum. Şimdi kampta müsabakalara soktular zorla:D bacaklarım felaket durumda. bir kaç gün tırmanma kano bisiklet sürme etkinlikleri oldu. Çok fenayım yanii

• evet bilirim o hali 1 hafta çekeceğin var :)

• Bacaklarınızda kan dolaşımı biraz zor oluyordur. Hamlığınız geçince ağrılarınızda geçer. Ya da fazla zorlamış olabilirsiniz. Buz tutun iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • yapmaya yapmaya hantallaşmışaın demek. kotu bir durum yok. zamanla alışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...