Benim yerimde olsaydınız nasıl hareket ederdiniz

bana, albümleri olan bi abi sesim olduğu için albüm yapma konusunda bi konuşmamız geçti aramızda yani şöyle diyim he evet yapalım desem olcak belki ama kesin bi cevap vermedim telefonda sürekli konuşuyoruz sohbetimiz oluyor.

benimde müziğe çok ilgim var yeteneğimde var.ama sadece ses. ne müzik terimi bilirim doğru düzgün ne dans bilirim ne birşey. üstelik öyle sosyal biride değilim hatta asosyal diyebiliriz.

müzikle uğraşan insanlara bakıyorum başarılı olanlar var. internette sitelerde bile yıldızı parlamayıp ama birşeyler yapmış izlenme rekoru kıranlar var. sanatçılara şarkıcılara falan bakıyorum bazen bizimkilere yabancılara.

geçen bi hiphop eğitmenini ve yanındaki 2 kişiyi izledim nette biri kız biri erkek. öğrencileriydi galiba. gayet iyiler.

onları görünce kendimi pek cahil hissetim tabiri caizse :)

yok ya, bi seslemi çıkıp da kendimi göstercem üstelik sosyal biri de değilim zaten dedim ama adam nerdeyse teklif etti belkide bazı insanların yakalamak istediği fırsatı yakaladım elime geçti. şimdi bazen diyorum acaba evet desemeydim

yalnız abimiz urfalı türkücülerden. ben fantazi arabesk tarzı söylüyorum bana telefonda şarkı söyletti :) bundan sonra yanımdasın.pek ank gelemiyorum extralarım var ama gelince görüşürüz yalnız sen bizim tarzdan okumuyon dedi.

bende türkü falan söyleyemiyorum ki böyle fantazi işde pop olabilir

neyse

yine hep konuşuyoruz ama ben o konuyu hiç açmıyorum oda sormuyor bahsetmiyor. belki yine sorcak ama ben ne diyecem bilmiyorum :(

biriside bana dediki ne güzel ya işde asosoyallikten kurtulursun albümün olur insanlara açılırsın tanınırsın evet güzel

ama bir anda lap diye yapamam ki ben öle. annemde diyoki sen çekingensin yapamazsın pek.

acaba öylemiyim yapamazmıyım diyorum kendi kendime

benim yerimde olsaydınız siz naapardınız

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yapamam diye başlama hiçbir işe.Kendine güven.Senelerdir ilkokul mezunu bile olmayan ama Allah vergisi bir sesi olan insanları baştacı yapmış bir halk var.Zamanla herşey öğrenilir.Alaylı olup büyük yetenek dediğimiz gıptayla baktığımız insanlardan da olabilirsin.

0|0
    0|0
    • evet zamanla alışırım diyede düşündüğüm oluyor. kendime olan güven sesime olan güven kadardı. heleki sesime çok güveniyordum. şarkıcı sesi var diyolardı bana. yalnız zamanla sesimde değişmeler oldu biraz böle kalınlaştı inceliği narinliği uçtu. sigarada içmem ama oldu. eskisi kadar güzel değil ondan kararsız kalıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• sesini çek kaydet abi karar verelim :)

0|0
    0|0
    • şarkıcı emrah var ya benim sesim baya benziyo onunkine :) yalnız bi aralar çok zorladım sesim kısıldı bi yere kadar gelip tıkanıyorum. ama dur bugün senin için zorlayım kendimi yine

• valla koy sesini bütün KS ahalisi olarak karat verelim abi :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu yazıyı okuyup öyle cevap yazan arkadaşları selamlıyorum ..ben çok yorgunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...