Facebook'u seyir defteri olarak kullanan hatunlar

Önceden kendi listemde bu hatunlardan çok yoktu. Eski hatunlar da bunlardan oldu iyice.

Her gün mutlaka,şununla starbuckstaydık, bununla avmdeydik, onunla şurda yemek yedik vs.

Gören de Prague'ta cam galerisinden çıktıktan sonra nehirde tekne ile şarap tatmaya gittiğini zanneder. Her gün milyon tane insanın zaten yaptığı şeyle övünmenin, hava atmanın anlamı nedir ?

Kaç milyon insanın yaşadığı İstanbul'da Taksim'e gittim demenin, Bursa'da Heykel'deydik demenin, Ankara'da Kızılay'daydık demenin ne anlamı var ? Yaptığı şey de cafede adını bile telaffuz edemediği kahveleri içmek.

Ne düşüyorsunuz ?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Mide bulandırmıyor mu?Evet mide bulandırıyor.Demedik mi herşeyin fazlası zarar..Görmemişliğin taa kendisi.Vallah da billah daa bu millet sıyırmış @pol...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gidişleri ola, dönüşleri olmaya...

0|0
    0|0
  • şu hatun kelimesini kullanan erkekler cidden cok itici geliyo bana. kadından eşyaymışcasına bahsediliyor gibi.

0|0
    0|1
    • Biraz sözlük, biraz tarih kitabı karıştır da hatun kimler için nasıl kullanılırdı öğren.

• ha ha ha

mağara adamı

• Facebooktaki gercek hesabimi insanlar beni eklesene demeden acmiyorum. O yuzden boyle seyler oldugundan haberim yoktu. Eh facebook denen sey bir nevi hava atma yeri degil midir zaten. Hadi eski arkadaslari bulma yeri diyelim. Bul mesaj at telini falan al. Habire neden takilir insan anlamam. Bir tane feyk hesabim var. Senelerdir kahlo ismiyle onu kullaniyorum. Gercegine ancak biri diyecek te girecegim.

0|0
    0|1
    • Hava atma yeri de, yazdıkları şeyler hava atmaya müsait değil :) Girmemek daha güzeli zaten. Benimki sıcakta vakit öldürme.

• Gayet musait bence. Her gittigi yerde foto cektirip haril haril telefona sarilanlar falan var. Arkadas cevremde de var bu insanlar. Ben elestirmiyorum. Garipsemiyorum. Sosyal hayatinda dikkat cekemeyen bu insanlar, bu sekilde kendini gosterme cabasi icinde. Bak ben cok sosyalim imaji. Peh. Soyledigin sey de bunun fotorafsiz versiyonu. Yanimda da yaparlar hep. Agzimi acmam. Karede de bulunmam. Alir ben cekerim onlari.

• Görgüsüzlük !

1 olur 2 olur tamam da her yaptığını paylaşma be kardeşim

0|0
    0|0
  • Ben dun st malo da gunesin batisini izledim nasil da unuttum feyste yayinlamayi.

Birakin isteyen istedigini yapsin. El alemin derdi seni gerdi olayindan vaz gecin.

0|0
    0|0
  • nekadan güzel iste, ebeveynlerin icleri rahattir, kizim/oglum simdi nerede kaygisi yok, face acip nerede olduklarini ögrenebilirler.

0|0
    0|0
  • bende günlük olarak kullananlara gülüyorum..resim çekilip altına şurası burası yazıyorlar...ee napalım yani..bizde dün şurdaydık..ekliyomuyum face...banane dimi onların hayatından.

0|0
    0|0
  • bide hergun ama hergun ayni yere gidip hergun ayni yeri paylasanlar var. e bari ev'de de yaz aptmna giriyo da ya.tuvalette de yaz. bunlar yakindir :D

0|0
    0|0
  • Ergenlik yaptırıyor işte yapacak bişey yok. Beğenme beğenilme popüler olma gösteriş vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bırakın çocuklar rahatça oynasın ://

1|0
    0|0
  • İşte Facebooktan ve kullanıcı kitlesinden nefret etmemin sebeplerinden biri

Bir puba, bara eğlence mekanına -adı artık her neyse - gidildikten hemen ertesi gün foto taglemeler altına yorumlar " biz dün gece bardaydık" imajı yaratmalar vs vs

Aslında bazen de düşünüyorum da fazla da kızmamak lazım onlara.. çünkü benim için gayet sıradan olan şeyler çoğu insan için bir etkinlik sıfatına girebiliyor.. oysa ki benim için bi puba gitmenin bakkala gitmekten farkı yok..

0|0
    0|1
    • Haklısın. Yine de insan yaptığının hiç mi farkında olmaz ? Her gün de olmaz ki.

• Fotoğraf albümü olarak kullananlar cabası.

0|0
    0|0
    • Ben o kadar fotoğrafı çektirmeye üşenirim, 1000 tane foto var arkadaş. Nasıl bir dünyadır...

• Doğru söze ne denir?

0|0
    0|0
  • Özentili tiki kızlar .s

0|0
    0|1
  • Kesinlikle haklısın. Yatakta, evde, salonda diye bildirim yapanlar bile var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...