Neden futbolla ilgilnen kızlar itici bulunur?

Dünyada en çok izlenilen sporun kızlarında dikkatini çekmesi ve izlemekten keyif alması neden bu kadar garipseniyor? Ben abartıldığını düşünüyorum spor sonuçta bu neden kızlar sevmesin ki?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre bir kızın futbolla ilgilenmesi çok hoş ya:D çok sempatikler bana göre tabi aşırıya kaçmadiklari sürece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazıları sırf erkeklere yaranmak için anlıyormuş ve takip ediyormuş numarası yapıyor. O da itici geliyor.

0|0
    0|0
    • Olabilir öyle yapmaya çalışanlar tabiiki ama bütün kızlara aynı muamele yapılmasını yanlış buluyorum ben

• Çünkü anlamadığın için yapmacık bir ilgi oluyor, hatta futbolla alakası olmayanın ama derbi zamanı fanatik kesilen kızlara erkekler arasında devasa küfürler edilir...

0|0
    0|0
    • Anlamayanlar itici görünebilir Ya anlayanlar?

• Anlayana rastlamadım daha bilmiyorum ama anlasa bile bu yüzeysel bir anlamadır buda erkekler tarafından pek dikkate alınmaz..

• dikkate alınmazsa ne mutlu bize sadece her gördüklerine itici muamelesi yapmasınlar yeter

• esra ceyda programını izleyen erkek nekadar çekici mk bir düşünün l*n dengesizler mal mal soru soruonuz

0|0
    0|0
    • Aynı şey mi? futbol bir spor dalı spor ne kadar itici bir görünüm yaratabilir ki bir kızda?

• canım benim erkeksi olan şeyler kadında itici kdınsal olanda erkekte iticidir , voleybola ilgi duyup maçlarını izle eyvallah , ama futbol erkek oyunudur erkeğe yakışır bu yüzden formalite icabı takım tutan kız makbuldür

• itici diyen iticidir

0|0
    0|0
  • Kim diyor ya serenaya bayılıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...