Bacaklarım kalın acil inceltmeliyim?

Aslında gayet düzgün besleniyorum sabahları kepekli ekmek 50 g peynir 3-4 zeytin öğlenleri de meyve akşam yemeği yağlı yemek zorunda kalıyorum 8den önce yiyorum. 163 boyundayım 58 kiloyum. Belim ince çok az göbeğim var kalçam geniş bacaklarım çok kalın. Üst bacağım özellikle çok kalın. Düzenli egzersiz yapıyorum evde. Genetik de değil yani kemiklerim kalın değil. Nasıl eritebilirim sizce yardımcı olun lütfen rahatsız olmaya başladım artık

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Su muhakkak olmalı, canım. Yağlı yemeyi de minimuna indir. Yağlardan kurtuldun mu kardiyo ve pilatesle sıkılaştır. Yemek alışkanlığını ben belirleyemem, bünyene bağlı, ama kendi doktorun ol ve biraz kısıtlamalar yap. Kolay gelsin, kardeşim ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardiyo yap protein agirlikli beslenmeye devam et fazla yaglardan kurtul az da olsa yaglar gidince vucudun sekillenmeye baslar goruceksin

1|0
    0|0
  • Merhaba yapmanız gereken tek şey düzenli bir beslenme programı öğün sayınızı 6 ya çıkarın be mümkün olduğunca az yağ az karbonhidrat bol protein ağırlıklı beslenin ikinci olarak yapmanız gereken en önemli şey spordur spor yapmadan kilo verirseniz bacak kaslarınızda sarkma ve çatlaklar meydana gelir bunun için günde 30 dakika spor size yararlıdır 10 dakika açma germe 20 dakikada bisiklet ile güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Saçmalama inceltme sakın.

0|0
    0|0
  • run forrest run.

0|0
    0|0
  • Squat, bisiklet

0|0
    0|0
  • bisiklet sür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öncelikle yürüyüş iyi gelir ve evde bile yanında bir su şişesi bulundurmanı tavsiye ederim eğer su taşımazsan yanında, aklına gelmez 1 litrelik bir şişe al yanına evdeyken ondan içersin. evde dolaşırken filan parmak uçlarında yürürsen ayak bileklerinde incelir bacaklarınada iyi gelir ve yağlı yiyecekleri azaltırsan iyi olur kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • Bol yürüyüş yapacaksın, su içeceksin

1|0
    0|0
    • Her gün en az 5 km yürüyorum ama su akışkanlığım yok yani aklıma gelmiyor içmek

• O çok önemli iç mutlaka

• Teşekkür ederim

Yükleniyor...