Beşiktaş yönetimini anlamak mümkün mü?

Basketbolda 3 kupa almış takımın antrenörü gitti,sponsorla anlaşılamadı,Ergin Ataman Hawkinsi Aroyyoyu ve Bonsuyu gs ye almak istiyoriZoran Erceq Cska Moskovaya gitti.Yönetim hala neden uyuyor?

Güncellemeler:
bonsu da gs ile anlaştı egemen de takımda ayrıldı...Fikret başkan ipini çekiyorsun

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşın en büyük hatası para yok napalım başarısız olacağız artık kafasında bir yönetime sahip olması bence... ayrıca nolcak canım bu sende de 9-10. oluruz diyenler ilk farklı derbi maglubiyetinde kelle istemeye başlıyacak. büyük takımlarda küçülme yavaş yavaş olur bu şekilde olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlamak güç tabi

0|0
    0|0
  • mümkün değil ...

0|0
    0|0
  • sen bunlarla kafanı doldurdugunun farkındamsın=/

0|0
    0|0
    • maalesef...özellikle şu sıra hiç kötü haber almak istemiyorum ama lanet olsun bendeki bu Beşiktaş sevgisine

• kanıma işlemiş elde ne gelir:(

• cok garip ya:S tv izleme bu aralar

• paraları bitmiş:S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yönetimin yapacağı birşey yok. Ergin ataman milangaz giderse bende giderim dedi.(Milangazın çocuğu) Gerek yok böyle adamlara zaten. Hawkins ile Ergin atamanın arası çok iyi zaten o da erginin peşinden gitti. Umarım Bonsu kalır takımda. Erceg içinse en iyisi oldu koskoca CSKA çağırdı kariyeri için tabiki gidicek.. Erman hocaya güveniyorum iyi transferler yapıcak

0|0
    0|0
  • kısacası koskoca Beşiktaşım gün geçtikçe dibe vuruyor.

0|0
    0|0
  • Sanki hergün kulüp yönetiyorsunuz anasını satiym... Kaşıkla verip, kepçeyle gidiyor.

0|0
    0|1
  • fikret orman gelmeden önce amatör şubeleri küçlteceğini söylemişti

0|0
    0|0
  • Fikret orman ve getirdikleri... beşiktaş nereye gidiyor bu nasıl yönetim

0|0
    0|0
  • beşiktaşı bn 20 yıldr anlayamadım kardeş

0|0
    0|0
  • Ne yapsın adamlar 3 kuruş gelirle mücadele ediyorlar.Yeni sponsor bulundu sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • sponsorlar kapıda bekliyor eurolige giden takımı kimse sponsorsuz bırakmaz

• para mı var neyle alsın adamları

0|0
    0|0
    • sponsorlar kapıda bekliyor eurolige giden takımı kimse sponsorsuz bırakmaz

• keisnlikle değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...