Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız ya da pişmanlıklarınız nelerdir ?

En çok yaptığınız şeyler yüzünden mi yapmadıklarınız yüzünden mi pişman oldunuz.Nelere keşke dediniz. ? pişman olduktan sonra sadace pişmanlıklarınzla mı kaldınız ? :)

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Küçükken uçurtmam dağa kaçmıştı, peşinden gitmeliydim.

0|0
    0|0
  • Lise 2'de yanlış bölümü seçmek. Zincirleme bir reaksiyon başlattı tüm hayatımı mahvetti

0|0
    0|0
    • o duyguyu çok iyi biliyorum (y)

• Bırakmaya bırakırsınz o kolay olanı.Önemli olan bundan sonra ne yapacağnız bir hedefnz istedğinz farklı bir bölüm var mı yada bir işte olablir.Ne istedğinizi biliyorsanız eğer ve yapablceğini düşünysnz bırakmnz en iyisi.geç kaldım artık hayata atılmam gerek iş ortamı falan diyosunzdr belki ama bence ne yapacğına karar verdkten sonra ne yaşın bi önemi var nede geç kalmanın istedkten ve çaba sarfettkten sonra olur.))

• takmayin kafaniza kismet bunlar

• felsefem şu olamadıklarım için üzgünüm olduklarımla kabullen, yapamadıklarımı unut yapabildiklerimle tebessümlen. pişman olmadım olacak bir iş yapmadım. Keşkelerle avunur olduğum zamanlarımda olmuştur :p

0|0
    0|0
  • keske 3 yıl once evlilik planları yapmasaydım o kızla şu anda beni terketmezdi acı cekmezdim

0|0
    0|0
    • evlilik planları yaptığın için mi acı çekiyosun seni terketmesi sana ağır geldği için mi yoksa o kızı sevdğin için mi ?

• bosver gitsin. Gelecege bak

• herşey geçmişte kaldı tekrar yaşamak o anları istemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• keskelerim cok maalesef

0|0
    0|0
  • o kadar fazla ki.

en büyük pişmanlığım yüzünden hala vicdan azabı çekiyorum.

0|0
    0|0
    • Paylaşabilir misiniz acaba hala dedğinize göre uzun bir süredir çekiyosunuz merak ettim doğrusu ?

• Kesinlikle sağlık olsun.Birde şöyle bakın olaya en azından bundan sonra sevdklernizi ertelemyceksnz onlar ilk plandan olcak kaybetme korkusundan dolayı :)

• benim de var bole bir hikayem

• Keşkelerim var daha çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...