Aziz Yıldırım 'ın tahliyesi Fenerbahçe'yi nasıl etkiler?

Büyük başkan tahliye oldu sevgili fenerbahçe taraftarları aziz başkanın ne gibi artı yönleri olur takım için ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş malum eski başkanın izlerini temizlemek için yıllar kaybedecek...

aziz başkan ise ona karşı olan son fenerbahçelileri temizlemek için 1-2 yıl harcar...

başkana muhalifliğin o takıma ihanet sayıldığı her takım yerel başarıların ötesine asla geçemez bence... fenerbahceliler farkında mı bilmiyorum ama eldeki imkan ve maddi güce göre inanılmaz başarısız bir sonuç var geçen yıllara toptan bakıldığında.

beşiktaş maddi açıdan eski başkana bağlandı(senetler var hala)

fenerbahcenin ise geleceğinin manevi acıdan bağlı oldugunu görüyorum

bugün herhangi bir başkan adayı aziz başkandan 1 fazla oy alıp başa geçse aziz yıldırımın karakter olarak o kşiye desstek verip arkada planda kalabilecegine asla inanmıyorum

işin özeti klubu seçeneksiz bırakan başkanlar beni çok rahatsız ediyor

geçmişte her klupte oldu bu tip durumlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Ohhhhhhhhhh şükürler olsun :) Fenerbahçenin şike yaptıgı tescillendi diyen eziklere sesleniyorum.. "Sıcak havada SOĞUK SU iyi giderrrrrrrrrrrrr :)))))

Biz her zaman kenetliydik birbirimize nasılsak öyle devam edeceğiz. !

3|1
    1|2
    • Soru açık ve net . Aziz Yıldırım ve diğer yöneticileriniz şike suçundan dolayı ceza aldı buna rağmen neden seviniyorsunuz ?

• o adam çıktı birdahaonu oraya geri götüremezler.. ayrıca yargıtay kararını 1 -2 yılda anca verir, o telfon konuşmalarını bile kesin kanıt olarak görmüyor.. yani biz 2 kere daha şampiyon oluruz aziz yıldırım yanımızda olurr sonrada karar açıklanır,hapse girmeyecek diye:) girse bile size verilen cevaplar oturmuş olur

• Kimileri de boş boş konuşur.

• yanımızda olması yeter...

0|0
    0|0
  • bir şarkısın sen fenerbahçem aziz beyle birlikte.

0|0
    0|0
  • Daha cok gucluyuz. Beraber direnecegiz.

Yargitay kararindan sonra da beraat edicek insallah.

3|1
    1|2
  • o yokken,onu bizim yanımızda gibi hissettik.. öyle oynadık,şimdi herşey daha fevkalade olucak şüphem yok..

0|0
    0|0
  • transfer yapabilir.

0|0
    0|1
  • Mahkeme şike yaptığını resmen tescilledi şikeci başkan :)

0|0
    1|2
  • etkiler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben birGalatasaraylı olarak Fenerbahçelilere ve Aziz Yıldırıma çok geçmiş olsun diliyorum soruna gelirse etkiler tabikide çok büyük bir motivasyon olur Allah bir daha düşürmesin

Ezeli rekabet Ebedi dostluk

0|4
    0|0
  • Fenerbahçe'nin şike yaptığı bu gün mahkemelerce resmen ilan edildi. Tahliye var beraat yok. Bu gün Fenerbahçenin 100 yıllık tarihine leke sürüldü. Ayrıca bu gün PFDK, TC mahkemesi tarafından g*t edildi.

1|2
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak bu dava şike davası değildir başbakanla olan arazi yüzünden içerideymiş aziz yıldırım şaşırmadım geçmiş olsun diliyorum bir BJK,'li olarak

0|2
    0|0
  • aziz yıldırımın bence intikamı fena olur hükümetten bütün fenerli taraftarlar oy olarak intikamını alıcak seçimlerde :)))

0|1
    0|0
  • ne tahliyesi yaa millet birşeyden anlamıyor. nasıl bir ülkeyiz kardeşim.

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin adını lekeledi fenerbahçeli olarak aziz yıldırımı sevmiyorum.

0|0
    0|2
  • mutlaka takımı olumlu yönde etkileyecektir. nasıl etkiler bunu zaman gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım "BERAAT ETMEDİ" arkadaşlar... Aziz Yıldırım "CEZA ALDI"...

0|1
    0|1
  • lanet şikeciler sizi

0|0
    0|0
  • lass diarrayıda alırlar para bitmio adamlarda :(

0|0
    0|0
  • iyi yönde tabiki

0|0
    0|0
  • En çok hakkında konuşulan kişi oldu aziz yıldırım bu sitede.

0|0
    0|0
  • kadıköyde galatasaray kupa kaldırdı bundan öte bir tarih olur mu

0|0
    0|2
    • hak ettniz aldınız.ne yapalım kupayı kaldırdınız diye

• dünya 3 şeyden bahsedicek.. barcelona -real madrid.. fenerbahçe :D

0|0
    1|1
Yükleniyor...