Yakın akrabanızla ilişkinizi bütün akrabalar duysa n'apardınız ?

en yakın akrabanızın kızıyla yada oğluyla berabersiniz.bütün akrabalar bunu duydular.naparsınız ? :D benim erkek arkadasım babamın kuzeninin oğlu.hemen hemen bütün akrabalar duymus halde bi annem babam bilmiyor :( simdi hepten duyulsa nolur? benm erkek arkadasımda dayıma anlatms beraberiz diye.sizce neden böyle bişey yapıyor :( yaslarımız 26 21

Güncellemeler:
off akraba dediysem teyzmn dayımın oglu degıl.cocugu yılda 1 kez görmezdm.ayrı illerdeydk zaten.21 senedr toplamda 3 defa gordum.babamın dayısının torunu oyle yakın bi akrabada degil.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi birşeyler peşinde olsa gerek. Ciddi olduğunun göstergesidir bunu birilerle paylaşması.

1|0
    0|0
    • sonunda anlayısla karsılayan biri cıktı sagol.

• Yanlış bişe yok ortada. Anlayış göstermek zorunda etrafınızdakiler de. Yeterki onlara ciddi birşeyler peşinde olduğunuzu gösterin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu iliski; akrabalar ve aileler de dahil olursa laf,soz cikti. Ortaliga dokuldu diye evlilige kadar gider diyorum, baska birsey demiyorum.

2|0
    0|0
    • inşallah öyle olur :D:D:D:

• tesekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN.:)

• Artık son söze gelinmiş sanırım,hayırlı olsun derim,bu saatten sonra yüzükler hazırlanır,

0|0
    0|0
  • reklam olmus ne olacak bazi seylerin gizli kalmasi lazim akrabalarimi sevmem hemde hic isim olmaz dusman basina bizim akrabalar cikmakmi amman diyeyim uzak olsun

0|0
    1|0
    • cok yakın akraba degıl zaten.ama akrabalarla baglantımız iyi ya.

• sordugun soruyla celiski icindesin dogalsa madem neden sordunki

• ne dediğimi anlamak istemysn bence :)

• Seviyorsanız evliliğe gider, ayrılık olursa akrabalar arası, az da olsa tatsızlık ya da küskünlük olma ihtimali vardır.

0|0
    0|0
  • Bence dikkkatli ol

0|0
    0|0
  • iki gönul bir olunca samanlık seyran olur.

0|0
    0|0
  • Kan bağı var. Yakın akraba. Duyulursa bana göre bi bok olmaz. (Unutma ki her kes ben değil)

0|0
    0|0
  • olmaz bu iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• e ailenin duymasından endişeli idiysen, onların burnunun dibindeki adam ile beraber olmayacaktın be güzelim... olacak bir şey yok, annenleri karşına alıp konuşacaksınız.

0|0
    0|0
  • aynı durum bende mevcut:(

1|0
    0|0
  • akraba ilişkilerine karşıyım,krossing-over in etkisini düşüyorsunuz...

0|0
    0|0
    • öyle yakın değil diyorsun da farklı ilde olmakla olmuyor o yakınlık...yani aslında uzaktan kuzensiniz,çok da uzaktan değil baban 1.kuşak,onun annesi 2.kuşak ve onun anne babası 3.kuşak...kısaca 3.kuşaktan akrabasınız...

• Katılmıyorum :)

• Öyle bir ilişkim olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...