Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Sevdiğim adamın 2 gün sonra doğum günü fakat biz çok çok yakın arkadaşız onu sevdğimi biliyor ama o beni sadce arkadaş olarak seviyor uzun zamndır konuşmuyorum ama cesaret edip yazamıyorum oda yazmıyo sizce doğum gününde bişeyler yapmalı mıyım yapmamalı mıyım ? hani ufakta olsa bişey yapıp kutlasm mı yoksa hiç bişey yapmasm mı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Doğum Günü gecesi yanına yaklaş ve kulağna '' Sana en güzel hediyem sana olan sevgim söylemek olur heralde'' de yeter=)

0|0
    0|0
    • ya çok şımarttım ben onu birde o var sürekli sevdğimi söyledm oda sürekli sevmediğini hep mesaj atanda benimdim arayan soran merak edn .s.s bunlarıda düşünmek lazım

• kafam kalbm çok karışk beni sevmeyen bi adamı hala beklyrm çünkü tam bir gerizekalıyım tam bir salağım.o beni sevmediğini üstelk sevmeyceğini söyledi.ama aynı zamnda ümitte verdi tek başıma aşık olamdım ona.evllk konusu açıldığında biz sanki onunla evlenckmşm gbi konuyodu son gün bile yada hep birlkte olckmşız gibi.telfnda sabahlamdığmz bir gece yoktu ulan gerizekalı amdem bişey histmyosn neden he neden bunalrı yapıysn .cevap ne bilymsn sen benim arkadaşımdın..sadce kendime kızıyrm artık

• Yaaaaa... Lütfen... bak çook kızmaya başladım şimdi..neden o sözcükleri kendine isnad ediyorsun uçurtma hanım efendi...gerçekten şimdi çook üzüldüm .. şahsen kırıldım... sen mükemmel bi insansın.. herkes ükemmeldir.. tabi bu kendine beğenmişlik değil bilakis özgüvendir.biliyorum çoğu kadının can alıcı atar damarı olan evlilik sizi hemen eritip bitiriyor... bu sebebdenn dolayı sitede evliliği hayatının hiçbir evresinde düşünmeyen kadınlar var.lütfen sıkma canını ve bana bir söz verir misin: / hı

Erkekler Ne Diyor 4

• karşılıklı nazlar :D

0|0
    0|0
  • Ufakta olsa bir hediye al ama.. Yakın arkadaştan sevgili olmaz..

0|0
    0|0
  • iyi ya da kötü bir adım atmalısın

0|0
    0|0
    • adım atan hep bendim onuda yordum böylelikle bi ara uzaklaşmayı deniyim diyrm ama karaszm .s

• bence sen dıle getırmelısın... Belkı oda mutlu olur, o anlamda sevmese bıle ,bunu dıle getırır

0|0
    0|0
    • ya sevgili gibiyiz herkez çok yakıştırıyo hatta o da arada gönderme yapıyo herşeyni paylaşıyo benimle sevglisi yok sürekli birlkteyz beni kaybetmk istemediğini söylüyo kıskanıyo falan ama sevgilide olalım demiyo ben ne zamn kaçsam peşimde oluyo ben sevdiğimi söyleynce kaçıyo.s bu aralar konuşmuyruz.s

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer senin onu sevdiğini bildiği halde bunca zamandır herhangi bir harekette bulunmadıysa demek ki böyle bir özel durumunuzun olma ihtimali yok , sadece arkadaşça ara ve kutla doğum gününü özel bir çaba içerisinde olma ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...