Aziz Yıldırım tahliye edildi...Adalet yerini buldu mu?

vee aziz yıldırım tahliye oldu arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? bence adalet yerini buldu;)

Güncellemeler:
rmyssa beni engellemiş engeli kaldırda alayım ifadeni;)
@dusunsene , malesefki rmyssa gsli bi kız taraftarı fb li kız taraftarlarla aşık atacak yaşta değil:D

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Adqalet daha tecelli etmedi arkadasim.

Sukurler olsunki Baskanimiz ozgurluge kavustu ama toplam alti yil(neden alti?) ceza aldi. Yani sike yaptigimizi soyluyor bu karar. Daha yargitayi var bunun, o zaman beraat edicek insallah, aklanacagiz.

0|1
    1|3
    • asıl savaş bundan sonra ve sen en iyi olmayı fazlasıyla hakediyosun helal,aşağıdakinede haddini bildirmişssin;)

• Neden 1 degil 2 degil 4 degil de 6? :)

Bir sey bilmiyorsun konusma bari.

• Gel bi sigara yakta daha fazla rezil olma düz mantık ;)

Kızlar Ne Diyor 10

• Şimdi bakıyorum kims hazmedemiyor. Ergenler başlamış konuşmaya yok azizevs vs. Keçi neden kendi kıçını görmez ? 1 yıldır dansöz gibi kıvırdılar çamur attılar karaladılar. Ama tarih 2 emmuz 2012 yi gösterdi hepsi kendi pisliklerindeboğuluyorlar... Herkes bekliyor bu tahliye geçici Aziz Baba tekrardan içeri giricek. Evet içeri giricek ama Metrise değil... ;)) Herkes görücek !

Artık kimsenin söz söyleme hakkı yok ! Bugünden sonra seyretsinler sadece FENERBAHÇEMİZİ !

0|1
    1|2
  • aziz başkan çıktı, kaçacak yer arasınlar şimdi...

0|1
    0|0
  • benim aldığım habere göre ; Adam beraat etmedi ( suçsuz sayılıp salıverilmedi ) sadece tahliye oldu. Aziz yıldırım en fazla 1 hafta dışarıda ondan sonrası malum, çünkü mahkeme tutuklama kararı verdi. Aziz Yıldırım, Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor, Fenerbahçe-Ankaragücü, Fenerbahçe-Sivasspor, Eskişehirspor-Trabzonspor, Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarında şike ve teşvikten suçlu bulundu. Toplam 6 yıl 3 ay hapis cezasına ve 1 milyon lira para cezasına çarptırıldı. Diye duydum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemicem.

0|0
    0|0
    • 1 haftamı dışarıda:D bilmem biliyormusun yargıtay karar vericek.. yargıtay telefon konuşmalarını bile delil saymıyor.. yani 1-2 yıl alır karar vermesi.. adamın suclu oldugu bilinse salmazlardı ya,hiçbirşey kanıtlanmadan tuttular birde açılanınca salcaklarmı

• ben bilmiyorum internette okuduğum dedim haberim bu.

• tamam saol

• Adalet yerini buldu ! Adam öldürmedi gasp yapmadı yakmadı. Asker namlu uzatmadı.. Konusmasın muebbet deyip duranlar. Haksızlık bile adaletin karşısında hakettiğini aldı. Fenerbahçeli olmayan arkadaşlar ZORUNUZA GİTMESİN...

0|0
    0|0
    • ah tatlıpamukşeker hala farkedemedin mi :( aziz başkan nisan 2011 den önceki yaptıkları için serbest bırakıldı 6 yıl civarında hapis cezası onandığı an tekrara içeriye girecek :)

• bilmem mi :) koşu yarışlarında 1 nci sırada yer alıyorlar ;)

• Sadece hava değişikliği :D

• :))

0|0
    0|0
  • normaldir çıkarmaları adam hapiste kalcak die hastalanıp durdu..ayrıca beraat etmedi 3 yıl hapis istemi var tekrar giricek hapise..adalet yerini o hapise girince bulucal bide fenerlilerin sözü var "dar ağacında olsakta son sözümüz fenerbahçe" diyolar.acaba gerçekte olamıcak bişeyin lafını yapacak kadar erkekler..

0|0
    1|1
    • yavaşşşşşş destekli salla biraz adamın sekeri varr tabi hastalanacakk kamile

• sallamamı...gerizekalı şekeri olan insan sürekli hastalanmaz yaşlıysa şekeri varsa bıraksın bu işleri şikeyle bu kdar yol aldı anca...

• Azize başkanınız da çıktı size iyi şikeler ;)

2|2
    3|2
    • Evet çok yaktı. Ama emin olabilirsin Aziz Yıldırımın tahliyesinin kimilerinin canını yaktıgından daha az yaktı :))

• herşey ortada konuşulcak tek kelime yokken hala bu konunun savunmasını yapıyolar ya gerçekten ilginç...

• hayır bence müebbet almalıydı Türkiyede adalet mekanizması çok zayıf malesef

0|0
    0|0
    • kimlere kimlere müebbet olmuyo ona mı olucaktı:D

• işte diyorum ya adalet mekanizması çok zayıf hakimler savcılar satılık durumda şu anda en basitinden imralıdaki haine bir ceza kesmekten acizler

• adelet sapına kadar olsa bile aziz yıldırıma müebbet kararı yanlıs olurdu. belge falan yok bişey yok

• Adalet kim?

1|0
    0|0
  • BULDU ZAFER İNANANLARINDIR..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğer gerçekten yapmışisa şike mike yatsın içerde, cezasını çeksin.

Yapmammışsa tabiki serbest kalsın.

Aslolan da bu değil midir zaten.?

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırım 6 yıl 3 ay ceza aldı yargıtay karar verene kadar tutukluluk süreleri göz önüne alınarak tahliye edildi yargıtay cezaları onarsa yine içeriye girecek nerenle baktın habere

0|0
    0|0
    • bu adam bi daha içeri girmez ahanda yazıyorum buraya kimsenin gücü yetmez.. çıktımı çıktı yargıtay falan sökmez

• Beşiktaşlı biri olarak Aziz yıldırımın Suçsuz yere içerde tutulduğunu düşünüyorum Maçlarda elbette şike Olur bukadar büyük paraların olduğu yerde Dürüst olmak imkansız bir Olaydır zaten... fakat Aziz yıldırımın içeri alınma sebebi çok farklı tamamiyle siyasi

0|0
    0|0
  • nisan 2011 yasasından önce adalet yerini bulduda ...dur bakalım bi hava almaya çıkardılar 6 yılı yatmadan nereye çıkarıyolar :D ...sen rahat ol içerde de bol bol hava alacaktır :) karar onandığı anda bir fenerbahçeli içeri giriyorsa tüm fenerbahçelilerde içeri girebilir heran hazırlı olun gençler :)

0|0
    0|0
    • onn kere aynı eşyi yazmışın,hava değişikliği olsun diye sokmuşlardı zaten içeri şimdi tamamen çıkardılar.. yargıtay gerekli kararı verecekki tff bunun hakkında konuştu,kararları değişmez dedi.. onlar herşeyi kanıt olarak saymıyolar,konuşma telefonlar falan bile onlar için gerekli değil.. 1 yıl 2 yıl alır kararlarını vermeleri ozamana kadar coktan gs yi ve diğeer bütün takımları ezer geçeriz. ki aziz yıldırım yokken bile yaptık bunu,sizde bizim düşüklgmzden faydalandınız.

• kendinizi bu kadar önemli sanmayın :D süper ligdeki takımlardan birisiniz ;D

• asıl sen kendini bukdr önemli sanma ks deki saçma yorumlar yapan insandan birisin:D ayrıca herzaman rakibiniz biz oluyoruz hazmetmesi zor olsa gerek :D

• Aziz Yıldırım tahliye edildi ama FB nin şke yaptığıda mahkeme kararıyla tescillenmiş oldu. Adam şike suçundan 3.9 yıl ceza aldı. Fenerli arkadaşları anlamak gerçekten çok zor acaba Aziz Yıldırımın tahliye olduğuna mı seviniyorlar yoksa yaşasın başkanımız şike yapmış diye mi seviniyorlar...

0|0
    0|0
    • 1 sene yattı adam orda daha hiçbirşey tescillenmeden,kanıtlanmadan.. eğer herşey kanıtlanmış olsaydı daha yatırırlardı arkadaşım atıp tutma derim. gslileri anlamaktan daha kolay,aziz yıldırım içeri girdiğinde seviniyordunuz şimdide üzülüyorsunuz ,biryandada cezaya falan seviniyorsunuz sizide anlaması kolay değil:) neyse anlaşılmamazlıkta üstünüze yok en azından

• kanıtlanmadı derken heralde mahkeme kararlarını okumadın. hangi maçlarda şike yapıldığı bile açıklandı. adam 3.9 yıl ceza aldı. sadece 1 yıl içeride yattığı için ve geri kalan yatması gereken süreyi de para cezazına çevirdikleri için tahliye oldu.

• hangi maçlarda şike yaptıgı açıklandı hani nerde para nerde neden sadace fbnin başkanıda içerdeydide şike yaptıgı taskımın başkanı dışardaydı palavra bunlar palavra..sucsuz yere girdi,para ödeyerek çıkıyor gene adelet yok;)

• nasıl yerini buldu ?5 maçta şike yapmış böyle adalet mi olur ? şikeci başkan birde o şampiyonlukla gurur duyarlar bu utanmazlar.

0|0
    0|1
    • bana bak utanmaz derken bir kendi takımına bak adam gibi konuş. şikeci başkana kurban ol sen ,la.. adam belge yokken kanıt yokken içerdeydi şimdi buldular da çıkardılar mı:D kasadan tek bir kuruş eksilmeden hemde:D bırak ya bi git la

• Adalet yerini buldu. Aziz yıldırım şikeci olduğu ibraz edilerek salındı. Fenerliler hala neyin kafasını yaşıyor ben de bunu anlamıyorum :D

0|0
    0|1
    • siz neyin kafasını yaşıyorsunuz daha hiçbirşey belli değilken adamı orda tuttular la şimdi belli oldu hersey ortada saldılar ölemi komiksiniz:D

• aziz yıldırım çıktı ama sağlığıda bitti bu sene galatasaray maçlarından birinde kesin kalpten gider...

0|0
    0|0
    • kalpten gidecek olsa hapishanede coktn gitmişti.. gs neki,zaten kadıköyede maç vermiyoruz arenadada alırız rahat olun başkan bundan sonra bizimle..;)

• Siz Niye Böyle Sonunu Düşünmeden Hemen Karar Veriyorsunuz... 2 Dakikalık Şampiyonluktada Böyleydiniz... Aziz Yıldırım Sadece Tahliye Edildi Adam Kulüp Başkanlığı Yapamıyacak, Stadlarda Bile Müsabaka İzliyemiyecek Bunlardan Haberin Varmı Peki...?

• müsabeke izlemiycek diye birşey yok.. Onun açıklaması yapıldı kardeşim... diyelim ki izleyemiyecek o metristeykenn son destek yanımızda oldugunu biliyordukk,şimdi dışarda olması bize daha cok güç verecekk.. okadar.

• Aziz Yıldırım'la alakalı değil.Ama bu ülkede adaletin olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • orası öyle ama futbol da adalet yeriini buldu en azından. başımızda birileri oldugu sürece adelet olmaz zaten

• kim neyi başka yöne çekmiş ya:D evet aynı gslilerin yaptıgı gibi yılan elbet sizide sokar ama siz bizim kadar mücadele edemessiniz işte.. başkanınıza maç yasağı kondu,olmaz dedi yapamam dedi uzaktn izleyemem dedi.. bizimki tee nerelerden izledi.. okdr zorluga ragmen şampiyonluga oynadık,geçen sene biz şampyinluga oynarken siz nerdeydiniz? aziz yıldırım çıktı asıl futbol bundan sonra başlar..

• İstanbul takımlarını tutan kim?Ben Bursaspor'luyum.Ayrıca adil yönetemeceğini bildiğimiz demirörene bizden başkası karşı çıkmamıştır.

• evet kesinlikle.

0|0
    0|0
  • 6 yılı napacaksınız çeteden cezza aldı adam siz daha neyin kafasını yaşıyosunuz :)

0|0
    0|0
    • daha hiçbirşey belli değil sen neyin kafasını yaşıyon o adam metrise birdaha gitmeyecek.

• haklısın çeteler artık dışarı çıkıyo cmk 250 de değişti gitmezsiniz dostum

• 6 yıl 3 ay.. :) beraat değil tahliye..

0|0
    0|0
    • çeride kaldığı süre kadar ceza mecburen verecekler. içeride kaldığı süre 3 ile çarpılacak. zaten cezanında 3tirini yatacaktı. yani içerideki süreyi kılıfına uydurmuşlar. rahat olun Başkanımız Tahliyeeee

• şikeden ceza aldi daha nolcağı belli değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...