Türk futbolunun son durumu ile ilgili görüşleriniz neler?

Milli takımın neredeyse amatör seviyedeki bir takıma ait güç seviyesine düşmesi,
Sabri Sarıoğlu'nun Galatasaray'da kadrodışı bırakılmasını,
Volkan Demirel'in milli takıma çağrılmaması, ve millî takım kadrosuna seçilen oyuncuların bu kapasitede oyuncular olup, o formayı hak edip etmedikleri konularıda neler düşünüyorsunuz?

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yabancı sınırı yerlileri fazla rahatlatıyo ayrıca milli takım kadroları maalesef taraflı seçiliyor H. Çalhanoğlu 11den kesilmemesi gereken bir oyuncu Selçuk Burak formsuz Onur yan toplarda kötü altyapı yetersiz gerekli yatırım yapılmıyor kısacası BERBAT

0|1
    0|0
  • Cok sormussun hangisini cevapliyim

0|1
    0|0
  • Leşşş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• volkan gibi türkiyenin en iyi kalecisini kadro dışı bırakırsan böylede 3 gol yersin ayrıca takımda gençlere şans vericez diye hiçbi başarı gösteremez olduk şu yabancı sınırlaması yüzünden doğru düzgün oyuncu yetişmiyor ülkemizde artık euro 2008de nasıldı kadromuz ozamanlar nihat yaşlıydı ama oynuyordu adam yine şimdi burak gerizekalısını forvete koyuyor 3metreden gol atamıyor yazık

0|3
    0|0
    • volkan mı en iyi kaleci Onur daha iyi kardeşim adam 90dan top çıkarıyo defans mal mal bakıyo adam gelip golu atıyo

• Ben koyu bir Galatasaray taraftarıyım. Volkan'ın Onur'dan daha iyi bir kaleci olduğuna inanıyorum, çünkü mayasında Rüştü var. Ancak kişilik olarak yapmış olduğu cirkinlikler sebebi ile ceza alacaksa bu Fenerbahçe takımı içinde verilen bir ceza olmalı. Milli takımda renkler birdir.. Volkan kodro dışı kalmalıydı evet ama bu Fenerbahçe kadrosu olmalıydı o da 1 maç falan idari ceza olarak profesyonel olarak.. Milli takıma alınmaması iyi olmadı. Volkanla bitmiyor, ben birçok oyuncunun milli takım düzeyinde olmadığını düşünüyorum milli forma giyen.. Eğer 3-0 yenildiğimiz o karşılaşmada milli takım değilde takım olarak Galatasaray, Fenerbahçe ya da Beşiktaş takımlarından biri olsaydı yine yenerdik..

• haklısın takımda çok uyumsuzluk var volkanın durumuda belli çabuk sinirleniyor kişisel bir durumu var aynı durum bence emre ve melodada var bencede bir ceza almalıydı ama bu ceza volkana değil milli takıma. bence oyuncu seçerkende türkiyedeki 3 büyüklerin as kadrolarındaki türk oyuncuları seçmeleri lazım mesela ömer toprağı ben hiç beğenmiyorum onun yerine bekir egemen semih oynadımı tam hatırlamıyorum semih kaya olsa onun yerine daha iyiydi bence eksikler çok

• Berbat durumdayiz

0|1
    0|0
  • Yabancı sınırının tezahürleri ortaya çıkıyor. 2007 yılında Türk futboluyla ilgili bir röportajında Feldkamp, yabancı sınırı kalkmaz ise önümüzde ki 10 yıl içinde Türk futbolunun vahim bir hal alacağını söylemişti. Adam haklı çıktı. Yabancı sınırı, Türk futbolcusunun totosunu kaldırıyor. Mehmet Topuz gibi düz oyunculara 8 milyon eurolar veriliyor, öteki taraftan Sneijder'i, Quaresma'yı 7,5 milyona transfer edebiliyorsunuz.

Yerini garanti gören Türk futbolcusu çabalamıyor. Bu da futbolun git gide çatırdamasına ve çökmesine sebebiyet veriyor. Bir diğer neden de, bal gibi Fifa, Cas, Uefa onaylı şike suçunun cezasız bırakılması. Tamam kulüplere veremiyorsun ama en azından şahıslara ceza verilmeliydi.

Hz. Ömer'in dediği gibi, Adalet'in olmadığı yerde rahmette olmaz.

0|1
    0|0
  • Ya Burak küçük maçların adamı maalesef Arda oyun planına çok ayak uyduramadı Onur heyecan yapıyor Defans hattı berbat bir Çalhanoğlu güzel oynuyor birde Töre ve Sabrinin 18'e alınması lazım

0|1
    0|0
  • Bu tüpçü türk futbolundan sktirip gitmediği sürece bir bok olmaz

0|2
    0|0
  • Maalesef klasik Türk insanı gibi parayı bulunca sapıtma klişesi Türk futbolunu bitirmek üzere. Mütavazi hayat yerine gece hayatı hangi manken bana düşecek gibi şeyler vb. Ayrıca altyapıya gerekli onem verilmemesi de Türk futbolunu katleden bir unsur.

0|1
    0|0
  • Gidisat kötü

0|1
    0|0
  • takım ruhu yok ayrıca volkanı sevmem ama o da emek verdi takıma hele sabri konusu çok şaşırttı dalga gwçiyorlar ama bence o kadar kötü bir oyuncu değil

0|1
    0|0
  • berbat ötesi

0|1
    0|0
  • Pencereden at beni in aşşa tut beni

0|0
    0|1
Yükleniyor...