İp atlayarak zayıflamaya çalışıyorum. İp atlamanın kas yapacağını söylüyolar. Fikirlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum :)?

İp atlayarak zayıflanır mı?
İp atlamak ne zaman sonra zayıflatır?
İp atlamak kas yapar mı?
Başka zayıflama yöntemleri?
Uzun süreli zayıflama yönmeti bilen var mı?
Zayıflamak için ne yapılmalı?
İp atlayarak 1 ayda kas oluşumu başlar mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İp atlamak boy uzatır diye biliyorum
    Zatıflatır tabiki bu arada yemene ve atlamana bağlı ve yürüyüş yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• insanı kesinlikle formada tutar ip arlamak ama sadece kol kası yapar kuzum :) beslenme, yediğine içtiğine dikkat et :)

2|0
    0|0
  • Guzel fikir dewam et

1|0
    0|0
  • Her İkisinide yapar

0|0
    0|0
  • Bacaklarda karin bolgesinde vedr kollarda olusur belirginlesmesi olyr ama siki mekik sinav olmadan kollar ve karin gelismez o yuzden sikinti etme atla ve kosu yap

0|0
    0|0
  • kaslı olupta napıcankı benımı dövıcen kız napıcanı sasırma bence canımmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hergun düzenli olarak 20 dk atlasan forma girersin sıkılaşirsin ama yan etkileri de var mesela kilolu biriysen dizindeki kasları zorlarsın bağlar kopabilir. Ya da goguslerde sarkma da yapıyor önlemini almalisin. Eğer ip atlayarak forma girmek istiyorsan ilk önce kilo ver. Spor olarak yürüyüş yap. Sonra sıkılaşmak için ip atla.

2|0
    0|0
  • Bence ip atlamaktansa sabahları yürüyüş tempolu koşu ya da arkadaşlarınla bisiklet turları düzenleyenilirsin birde beslenmene dikkat et bunlarlada zayıflayamazsan fitness :))

1|0
    0|0
  • ip atlayarak kas falan oluşmaz bnce günde 10.000 adım atarsan zayıflarsn . d

0|0
    1|0
  • göğüsleri sarkıttığını duymuştum

1|0
    0|0
Yükleniyor...