Kız ya da erkek olmak?

kız olarak değilde erkek olarak , yada erkek olarak değilde kız olarak doğsaydınız. ve şimdiki kafa yapısında olsaydınız neler yapardınız. karşı cinsten dert yandığınız şeyleri sizde yaparmıydınız vs vs vs.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• erkek olsam emin ol şu anki kafa yapısına sahip olmazdım.yer içer eğlenir keyfime bakardım çapkınlığın dibine vururdum =D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayy çok çirkin olurdum hiç bi kız bana bakmazdı :D

evet evet, kesin ben sapık bir erkek olurdum , kızlara laf atardım, yolda sıkıştırırdım , telden taciz ederdim, kavgacı olurdum, çok küfür ederdim karşı tarafın anasından başlayıp bacısından cıkana kadar, yalan söylerdim, duygusuz öküzün teki olurdum vs vs vs :D

0|0
    0|0
  • ofofof ben cok tehlıkelı bısı olurdum valla her halde hergun sevgılı degıstırırdım felan i*ne gımım bırsey olurdum lan bennn saka felan degıl yanı annem zaten dıyor ıyıkı kızsın sen yoksa bız cok cekerdık felan dıye hos ben hala cektırıyorumdaaa:))

0|0
    0|0
    • hımm. ozmn kızlar bu kafadaysa etraflarındaki erkekler onları aldattıklarında. yada onlara cektirdiklerinde dertlenmeleri cok garip...

• kadınlarr ahh kadınlarr sevdıgının bır kendıne ayıt olmasını ıster ve bunuda yapar bı sekılde baglar kendıne ve o erkekbaskasını gormez bende erkek olsam aradııgım askı buldugumda adam olurdum galıba erkekler bı tek o zaman adam oluyor cunkı

• milletn a...na koyardım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...