Kızlar ip atlayarak zayıflamaya çalışıyorum. ip atlamak kas yapar mı yaparsa ne kadar süre sonra kas oluşumu başlar?

1 ayda ip atlayarak zayıflanır mı
1 ayda ip atlayarak hem kas oluşumu başlarmı?
zayıflamak için başka neler önerirsiniz?
ip atlamak gerçekten zayıflatır mı?
ip atlayarak sağlıklı bir şekilde kilo veren var mı?
uzun sürede sağlıklı bir şekilde kilo nasıl verilir? 3 ay kadar bir sürede.
fikirlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• İp atlama en iyi aktivitelerdenn birisidir hem yaparken zevk alırsın, zayıflarsın, karın ve kasların gelişir, el ve ayak kordinasyonun daha iyi olmaya başlar :D
    1.) Metabolizmayı hızlandırdığından kilo vermeye başlarsın
    2.) Günde en kötü 1000tane atlayacaksın en fazla karın ve bacaklarda gelişimi görüceksin yarın zaten büyük ihtimal karın bölgende ağrıma olacak işe yaradıgını anlayacaksın
    3.) El ve ayak kordinasyonların daha iyi olacak
    yaptıgın spordan zevk alacaksın ya ip atlamak candır :D ip atlarken her türlü hareketi yaparım hatta ip atlayarak halaya bile katılırım o derece iyiyimdir :D
    http://ww w. youtube. co m/watch? v=kRo5SCgRxio (1 lvl olmanın kötülükleri w ve myi birleştirin :D )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ip atlamak çok faydalı ben üniyi kazandığımda 2 ayda 10 kilo vermiştim ama günde 4000 atlardım, boğazımdanda öyle kesmedim kendimi tutamıyordum çünkü :) sen ipini atla hiç bir zararı olmaz çok büyük faydaları olur, bayan olaarak 4000 i zorlama tabi ufaktan başla ne kadar yapabiliyorsan sonradan alışırsın arttırırsın...

1|0
    0|0
  • bacakların kolların çeviklik kazanır kiloda verirsin tabiki ama her stilini yapman lazım ip atlamanın

1|0
    0|0
  • Yanlız ip atladıkça göğüslerin sarkar ona göre

0|0
    1|0
  • ip atlamayla kas yapmak ne alaka onu anlamadım hanfendi :))

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli olarka yürü ama sürekli düz yol olmasın inişli çıkışlı olsun biraz yorsun seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet faydalı ama diyette yapmalısın. kaç kilo fazlan var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...