64te 64 nedir bu ya?

1 aydır düzenli spor yapıyorum (yüzme yürüyüş bisiklet) ve dengeli besleniyorum ama ne kilo verdim ne de kilo aldım yani boşuna mı yaptım hiç kilo verememişim 1 gr bile sebebi nedir

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• beslenmene dikkat etmedin belkide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok çiğner misin yemek yerken

0|0
    0|0
    • Yaani evet galiba hiç farketmedim

• Çok çiğnemeye özen göster. Dişlerimiz yemekleri ufalama görevi yapmaktadır önce diş öğütür yemeği midede onu sindirir sen bu öğütme işini mideye bırakırsan bunu sindiremez ve kilo olarak vücuda yayar.

• Dur daha yolun başı

0|0
    0|0
  • Aldığın kaloriyi yakamıyorsan bir işe yaradığı pek söylenemez kilo vermede :) 500 kalori aldıysan 600 yakıcaksın.

0|0
    0|0
  • Her insanın bir direnç noktası vardır seninki 64 olabilir eğer yağlı bir yücudun varsa bir diyetisyene git onların baya etkisi oluyo. Adam gibi diyetisyenlerde zaten aç kalmazsın gerektiği kadar beslenirsin.

Ayrıca tartıya bağlı kalma belki yağ kaybetmişsindir ama kas yapındada artış olmuştur. kas yağdan hacim olarak daha küçük ve ağırdır.

0|0
    0|0
  • Yaglarin eriyor kaslarin artiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Düzenli yapamamışsın demekki

0|0
    0|0
  • devam et sonuca ulaşmaya başlayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemen 1 ayda veremezsin ki devam et boyle calismaya mutlaka gorursun faydasini. Sadece spor da degil ama yediklerine de dikkat et. Bikac ay daha boyle dene gec saatlerde bisey yeme cok ekmek tuketme falan. Yine de olmuyosa belki metabolizmayla alakali bir seydir o zaman da bir diyetisyene danismani oneririm

0|0
    0|0
  • Eger sporu duzgun yapmissan kiloda sayi olarak bir degisme olmayabilir ama vucudun daha sıkıdır, oncekinden daha ince gorunuyorsundur

0|0
    0|0
    • Sıkılaşmış mıdır çünkü ben farkedemiyorum

• Keske olcseydin en basta ya da fotografini cekseydin before-after yapardin. Ama duzgun spor yapmissan sıkılasmıs olman gerek yani senin fark edememen normal seni cok sık gormeyen kisiler fark eder anca onu

Yükleniyor...