Beğendiğim insandan emin olamıyorum sizce?

Karşı karşıya geldiğim erkekten emin olamıyorum.Küfürlü konuşan, kolay sinirlenebilen,trip atan,kıvrak zekaya sahip,yetenekli,çevresi geniş bir erkek.Bana hem trip atıp, hem de argo konuşabiliyor.İşe başlayacağım dediğimde çalışma,evde otur diyor.Dışarıdaysam saat 8i geçmiş ise; ne zaman eve gideceksin?Artık gitmiyor musun gibi davranıyor.Ne yapmam gerek bilmiyorum.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen su soruyu sor cevabına göre devam et?

Su an evleniyor olsan. Evet ben onu bu hali ile hiç bi şeyini değiştirmeden hiç bir şeyinin değişmesini beklemeden bi ömür geciririm. ?! mi? yoksa ya su su su özelikle olmuo ya ama evlenince değişir veya ilerde değişri falan gibi mi düşünüyorsun.

Su andaki halini hiç bi şeyinin değişmesini beklemeden evet bi ömür geçer diyorsan sorun yok.

Yani maco tavirlarindan dolayı ayrıl diyemeyiz. Bazı kadinlar sikayet etsene de maço sever. ben karışmıyor bana diye ayrılan bayan biliyorum.

Anlatabilmişimdir umarım. Mesele onun tavrina karşı senin tahammülün tavrin.

0|0
    0|0
    • Değişmesini beklemiyorum ki

Erkekler Ne Diyor 6

• bence yol ver gitsin. eğer kahır çekmek istemiyorsan tabi.

0|0
    0|0
  • ikizler mi burcu?

0|0
    0|0
  • beğenilecek biri gelmedi bana

0|0
    0|0
  • sende aynı şekilde ona davran..

0|0
    0|0
  • birkac gün sende ona aynı şekilde davran bakalım hoşnut kalcak mı

0|0
    0|0
  • kolelige hazirlan :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunlar hastalıklı tipler söylim.ne belalar acarlar başa

1|0
    0|0
  • Bence seni sevdiği için sahiplenme duygusu bıraz fazla gelişmiş kaybetme korkusu var gibi sen bilirsin

0|0
    1|0
  • ne yapmak istiyorsan onu yap.

0|0
    1|0
Yükleniyor...