Squat yapan var mı?

Yapan faydasını görmüş olan var mı? Günde kaç kere yapıyorsunuz? Bir ara sıklıkla yaptım faydasını gördüm, 6 kilo verince bıraktım kilo aliyim diye simdi yine başladım. Bana kalırsa erkekler de yapmalı :) dimi kızlar? Günde 10 şınav, 30 mekik, 50 squat 50 wall squat zor değil herkes sporaaa :)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• her bacak antremanımda yapıyorum zaten.
    squat en temel haraketlerden biridir, nizami şekilde yapılırsa çok faydasını görürsün.

1|0
    0|0
  • bence de haklısın herkes yapmalı

1|0
    0|0
  • size bir şey sorucam. bu squat denilen şeyi genelde kızlar mı yapar yoksa erkekler de yapabilir mi? bir de spor yapmanın yanında beslenmek de önemli mi? yani spor yapıyor olabiliriz ama beslenmemize aynı oranda dikkat etmezsek maksimum verim alamaz mıyız? bunu şunun için soruyorum ne kadar zararlı olduğunu bilsem de koladan vazgeçemiyorum da. yaptığım şeylerin boşa gitmesini istemediğim için tüm bunların yanında kola içmeye devam etmem mümkün mü? yoksa spor yapıyorsan kolayı bırak mı dersin?

0|0
    0|0
  • Tebrikler vücuduna saygısı olan insan:)

1|0
    0|0
  • Squat sadece kadınlar yapıcak diye bişey yok zaten sporcuların çoğu yapıyor erkeklerde yapar çok işede yarıyor yes.

0|0
    0|0
  • ağırlıklı squat yapıyorum ama kalca sıkılastırmak ıcın deıl bacak kası yapmak ıcın ^^

0|0
    0|0
    • Ne kadar ağırlık kullanıyorsun? 20 kiloyu anca anca kaldırıyorum :)

• yok kanks o kadar abartı bı vucuda sahıp deılım

• 200 leg press gel kanka aletle 275 :D

• Erkeklerin sporu daha ağır oluyor :)
    Squat doğru yapan ve beslenmeye özen gösteren illaki faydasını görür :)
    Hem kilo verip hemde sıkılaşmışsjndır

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle oldu :) erkeklerin sporu daha ağır tabi ama şu üçgen vücuttan ziyade hoş bir popoya sahip olsalar :)

• Tebrikler, devam :)

• Sende öyle :)

• Yapıyorum ama Crossfit tarzında
    barfiks x8
    şınav x20
    mekik x20
    squat x20
    vücut ağırlığı olunca doğal ve ara vermeden harika oluyor ama bazen squatı atlıyoruz ihmal ediyoruz :D

0|0
    0|0
    • Heh bende onu diyorum squatı atlamayip ciddiye alan pek erkek yok bana kalırsa :) barfiks? Hemde 8? Ben 2 de bayılıyorum :)

• ama ben 4 5 aydır crossfit yapıyorum şınavda hatta o bench pressde takılan ağırlıklardan 15 kg sırtıma koyuyorum :D ama genede mola vermeden son 2 set felan barfiks 4 de de kaldığı oluyor :D barfiks zor ya zor olduğunu kafamız dan da silemiyoruz ön yargı oluyor, ablasını beline sarıltıp 1 2 kere çeken arkadaşım var hayret ediyorum

• Herkes faydasını mutlaka görür yahu:) kızı erkeği yok bu isin:)

0|0
    0|0
    • Tabiki görür o yüzden sadece kızlar değil erkeklerde yapmalı :)

• O değilde benim popom cıkık yahu onu napıcaz:) cok gıcık oluyorum hep kizlar popoma bakıyor hahaha

• 20şer kiloluk dambelllarla yapiyorum. Bacak kasi için ama. 15 sinav 15 barfiks 50 mekik bu sekilde 4 tekrar yapiyorum

0|0
    0|0
  • En iyisi squat deadlift bide crunch sadece üst karın çalışma alt karında çalış plank filan yap plates mlates uğraşmayın.

0|0
    0|0
  • ağırlıkla birlikte yapmak faydalı bence

0|0
    0|0
  • var yaptım 1 yıl kadar

0|0
    0|0
  • Squat Ne Demek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kac gunde faydasini gordun canim?

0|1
    0|0
  • Her gun 5er tane arttirarak yapiyorum cok faydali oluyo

0|1
    0|0
  • O ne?

0|0
    0|1
    • Söz , sükut duymadınmı hiç , söz ile zayıflama yöntemi dil sporu. squat - sükut

• Yani artık beylerin kafasını şişirerek kilo verebilicez. Bilmemen çok üzücü.

• İyiymis :-)

Yükleniyor...