Güzel olan bir kızın facebookta az arkadaşı olursa ne düşünürsünüz?

Çok güzel bir kızın facebookta az arkadaşı varsa ne düşünürsünüz?

mesela kaç arkadaşı olursa çok garipsersiniz.. ztn genelde kaşarların arkadaşı çok oluyor ? yanlış mı? ama herkes için gerçerli değil tabi.

Güncellemeler:
arkadaşlar 1000 arkadaşınız varsa dediklerimi üstünüze alabilirsiniz

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• az olması problem değil önemli olan kimlerle muhatap olduğu

1|0
    0|0
    • mesela. kimlerle muhattap oldugu. sanki tanıcanmı hepsini

• ben taniyorum o yetmezmi artik baskasida kendisi tanisin yada tanimayi denesin.ayni isyerindeydik bilmem anlatabildimmi

Erkekler Ne Diyor 13

• " ztn genelde kaşarların arkadaşı çok oluyor ? yanlıs mı? "

bu nasıl bi denklem yaff :/

1|0
    1|0
  • genelde soğuk kızlardan hoşlanan biri olarak az arkadaşı varsa birazda sevimli bir kızsa açılın doktor geliyor

1|0
    0|0
    • nasıl yani. soguk kız olmakla az arkadaşı olmasının ne alakası var. hem soguk kızların sevimli olduklarını hic zannetmiyorum

• ne güzel kızlar gördüm bir feysbuku bile yok ne feysbuklar gördüm içinde güzel bir kız bile yok. Senin sorunda benim cevabım gibi saçmasapan olmuş.

1|0
    1|0
  • İnsan gibi insan derim kaşarlığına girmemiş helal olsun derim .s

1|0
    0|0
    • neden. ne alakası var. cok arkadaşı olanlar kötümü? acıklık getir

• mesela kaç arkadaşı varsa insan gibi insan oluyor merak ettim

• Mesele çok arkı olmak diil aslında mesela piyasadaki tüm abzaları taniomuş gibi 700 800 arkı olması ne böle hapisane kaçkını kılıklı tipler oluo hani yada yaşlı moruklar da var bu sölediklerim arasında . Bunların olmması ve facede roflindeki herşeyi möillete göstermemesi özel anlayışınıa varmış olması kızın düzgün biri olduğunu gösterir bnce .s

• saçmasapan kriterleriniz var. feysbuk ne ya? feysbuk'ta 1000 kişi ekli olsa ne olur olmasa ne olur. belki tek cümle kurmadığı yüzlerce insan vardır içinde.

0|0
    0|0
  • Eski kaşarla simit giderdi şimdi

0|0
    1|0
  • 37 arkadaşı varsa çok garipserim... 38 tamamdır ama.

0|0
    1|0
  • facebook'a göre biri hakkında bişi düşünecek değilimki.

0|0
    0|0
  • face arkadaşın olsa ne yazar ölsen cenazene gelmezler takma kafana ben arkadaş olurum*bende onlar gibi faceden olurum sana bir şey diyeyim ayıdan post face den dost olmaz

0|0
    0|0
  • hiçbşi. muhim olan insanlık

0|0
    0|0
  • ben direkt fake(sahte) profil derim,okey ya da poker için açılmış hesaplardan

1|0
    0|0
  • ne düşünülmesi gerekir sen söyle..

0|0
    0|0
  • fake olmadığını düşünür yazarım kıza.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah allah benimde Çok arkadaşım var şimdi ben kaşar mı oluyorum ? Neden böyle zihniyete sahipsiniz anlam veremiyorum.

3|2
    0|1
    • çoğul konuşma ben dalga geçtim bunla :ı

• canım bak ben seni anladım sende beni anladın diye umuyorum. aslında yazmıcam ama simdi kırmak istemiyorum kimseyi. benim söyledigim kızları sen anlamısındır. bariz onlar zaten uzaktan bakınca anlarsın. ama bu degil ki cok arkadası olan herkes kötü. ama 1000 arkadaşı olanlar genelde kötü niyetle kullanıyor dedim. çünkü 1000 kişi bir insanın hayatında tanıyamıyacagı kadar cok. tanımadıgı insanları ekledigi icin iyi düşünmen. ama iyiside vardır. orasıda ayrı tabi

• İyi geceler diliyorum..

• Kişiye göre değişir bunlar . az arkadaşı vardır fakedir çok arkadaşı vardır normal bi kızdır yani . genelleme yapmak doğru değil

1|0
    0|0
  • Facebook onemsenecek bi sey degil

1|0
    0|0
  • kıyamam az arkadaşın mı var :D

1|1
    4|1
    • kıyamam senin eksin mi var

• Bu kadar da gulunmez ki canim

• senin uyku saatin geçmedi mi canım? hadi sütünü iç de uyu annene de ii geceler öpücüğü vermeyi unutma

Yükleniyor...