Yerine sevemem unutamam diyenler ne durumdasınız?

Öncelikle acsısının üzerinden en az 5 yıl geçenler ile unuttum onu diyenler cevaplasınlar..

Hani zaman herşeyin ilacıdır ya verilen akıllar sabit geçmek bilmeyen zamanlar ve sonunda edilen bir yemin... Seni Unutmayacağım Sen hep benimle olacaksın... Şimdi ne diyorsunuz gelen eskiyi arattımı unutturdumu zamanın götürdükleri ile getirdikleri arasındaki fark orantılımı yoksa?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman içinde kırıntıları kalıyor..Gelene hoşgeldin demekle başlıyor önce..

Sonra bilnçsizce yeniyi eskiye benzetebilmekler başlıyor,saçının renginden kıyafetine kadar,neden niye yaptığını bilmeden..

Sadece teselli arayışları belkide,ondan bir parça bulabiliyorsan işte budur diye zırvalamalar başlıyor.

Derken bakıyorsunki,"yeni"den birşeyler daha öğreniyorsun,olduğu gibi kabul etmeyi mesela..

Zamanla rafa kalkıyor eskisi,hatta tozlanmaya yüz tutuyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• getir götür işleri yapmıyo benim gönlüm o yüzden oran orantı yapamadım ve eveeet iliklerime kadar unuttum yaşasın kötülük

1|0
    0|0
  • İlk aşksa eğer üstünden 100 yılda geçse unutulmaz.Diğerlerinde ise unutmayacağım dersin ama onu unutturacak birisi elbet hayatına girer

0|0
    0|0
  • valla ben unutmadım ama görüşemiyorumda 12 sene geçti ,dile kolay o da evlendi en son konuştuğumda mutluydu bu da bana teselli oluyor en azından benim olamadığım mutluluğu biriyle paylaşıyor C=

0|0
    0|0
  • Fuck yourself diyebilirdim ona

0|0
    0|0
  • Aradan uzun zaman geçince unutuluyor

0|0
    0|0
  • Kalp tutuklu kaldıysa gelenler ömür boyu aratır onu...

0|0
    0|0
  • zamanla geçiyor be acısı

0|0
    0|0
  • Unutursun unutursun elbet. Geçmişi düşünüp geleceği yazık etme.

0|0
    0|0
  • Unutmadık ama üzerini çizmeye çalışıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Acısının üstünden 12 yıl geçmiş biri olarak, ne o unutulabildi ne de gelenler yerini doldurabildi..Zaten doldurmasınıda istemiyordum, herkes kendi özellikleriyle var olmalı kişide öyle izler bırakmalı.. Zaman unutturmaktan ziyade acıyı hafifletti, köreltti..

1|0
    0|0
  • Unutamam diyordum.. Ama zaman şunu ögretti hiç kimse vazgeçilmez değildir. aradan 6 yıl geçti nereye gitsem kime baksam herşeyde aklımda fikrimde hala o oluyor ister istemez.. Bende bir resmi bile yok.. Sadece hafızamda ordan silemiyorum silmek istesemde olmadı.

0|0
    0|0
    • Unutturacak kadar mutlu bir ilişki bulamadığını gösteriyor zamanın henüz getirdikleri olmamış uymamuş

• Mutlu olsada insanın hafızasından silinemiyor ilkler

• unutmak...ilk aşkınsa eğer...gözünün önünde başka birisiyle çok mutlu olsa da ,hatta evliliğe emin adımlarla ilerliyor olsa da, kader bir şekilde yollarınızı kesiştirdikçe ve herşeye rağmen sana bu kadar ince davrandıkça, içinden acayip sövme isteği gelmesine rağmen gülümsemek zorundaysan tüm kibarlığınla,mutluluğu umrunda değilmiş gibi görünmek zorundaysan...çok da kolay değildir unutmak...en azından evlendiğini de görene kadar belki de...

1|0
    0|0
  • zanmla unutuluyo yaw bıdonuk arkana baktıgında gulup gecıyon herseyı nasıl ole bırını sevebılmısın dıyecen

0|0
    0|0
  • unutamam çünkü o ilk aşkım. inşallah hiç bir zaman unutmak zorunda kalmam çok zor :(

0|0
    0|0
  • unutmak ne ya, herkes herkesi aratir, birakmayacagim biri ciksin ben birakmam ki nereye gidecek ben birakmazsam ?

0|0
    0|0
  • eğer ki beni bırakırsa . yerine sevemem.. şuan öyle bi durum yok şükür .

0|0
    0|0
  • bence vazgeçilmez kimse yokk o senden vazgeçebiliyorsa eğer...

0|0
    0|0
Yükleniyor...