Okulun populerleri?

Okul takiminda oynayan uzun boylu taş fizikli o kiskanilasi kizanlar kendini popi sanarlar sizce onlara nasıl davranmali siz onları etkiliyici buluyomusunuz

Güncellemeler:
Arkadaslar lisede cool olmak için nasıl davranmak gerek çünkü ediyolar cool olmazsak

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• okumayamı gidiyosunuz erkeklere veya erkelerde kızlar için mi gidiyo ben anlamadım ne bu popülerlkmiş falan hanım efendi kendine gel baban fabrikatör mü çok mu zenginsin bu ne kendini bilmezlik baba aksama kadar okusun diye çalışır sende popülerlik erkek meseleleri ama o çocugunda ona takılanları sonu @acemibalık arkadaşın dedigi gibi oluyor kendine gel

0|0
    0|0
    • tecrübeyle sabit o yüzden dedim kardeşim sağol

• Gerçekten ıkinizde çok teşekkürler çok haklisiniz yanlış yapıyorum aylardır yeni anladım yemin ederim 😊😊

• rica ederim lise dönemi çok önemli ögretmelerini çok iy dinle kavra derse odaklı ol ki yarın öbür gün diger insanlardan farkın olsun eger iyi bir kariyer yaparsan zaten popüler artık ne dersen o sen olursun

Erkekler Ne Diyor 3

• Cool olmak senin elinde olan birşey değil ki tamamen yapıyla alakalı bu iş

0|0
    0|0
  • onlara 6 sene sonra bak asgari ücretle fabrikada çalışırken mesela baltaya sap olamamış hallerine.

0|0
    0|0
  • Basketbol takımındaydım. İtu de okuyordum o zamanlar. Ponpon kızlardan birini dövdüm okulda popiler olmuştum. Basketbolda destekçim çoktu hiç unutmam vay be.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Okulda popi falan değilim herkesle kanka kanka takılmam gerek yok

0|0
    0|0
  • O popüler çocuklar yakından hiç öyle değiller:)

0|0
    0|0
  • Aa bu bendim. Ama lise bitti ben yaşlandim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...