Karın kası ve göbek eritmek?

Bel 68 ama inceltmek istiyorum boyuma göre göbeğim var. Spora gidemiyorum malesef evde koşu bandım ve kondisyon bisikletim var. Mekik çekerek eritebiliyormuşuz galiba bana yardımcı olur musunuz günde ne kadar egzersiz yapsam bana yarar. Bu spor aletlerinin hiç biride göbekle alakası yok demi

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• seen istediğin kadar bisiklet sür koş, beslenmene önem vermezsen hiçbir sonuç alamazsın bu 1 , 2. de bel inceltme egzersizleri var ağırlık gerektirmeden onları yapmanı öneririm , bisiklet ve koşu bandı da kalori yakmanda yardımcı olur ,

0|0
    0|0
    • Kilom yok o bakımdan zayıflamadan eritmek istiyorum

• Sırf bunun için yani ama spor yapma isteğimi yerle bir ettin :D

• a gerçekten mi çok üzüldüm ozaman bende spor yapan kızın yeri başkadır , sakın öyle bişey olmasın :d

Erkekler Ne Diyor 4

• Gunde 5000 mekik ceksende beslenme seklini degistirmedigin surece ne yaglari eritebilirsin nede karin kasi yaparsin. Once mutfak... sonra hareketleri DOGRU yapmak

0|0
    0|0
    • Yemek yediğim için göbek olmadı hareketsizlikten böyleyim

• bakın 10000 defa söylüyorum mekik karnı zayıflatmaz aksine karın kaslarını şişirerek yağ tabakasını daha da öne ittiği için karnı daha da öne atar daha belirgin olur sen bence ip atla.

0|0
    0|0
  • Youtube'da hakan demirayin sayfasi var ordan bakabilirsin mekik hareketlerine. Eger devamli calisirsan erir sikilasir hatta

0|0
    0|0
  • Zıplamak çok iyi oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet back kalça içn senn spor aletlerin plates yapablirisn mekk faydalı nette bakarsan resmli var şimdi tarf etsem sana çok karmşık olack bulamssan yne yardmcı olurum

0|0
    0|0
  • 3 seferde 15erkez dinlenme molalarını kısa tut

0|0
    0|0
    • Yani toplam bir saat falan mı

• Bende baklava yapcam demedim Ama yapan var :D

• Evet var :D ondan korktumda ben pek beyenmiyom erkekde gzlde :P

Yükleniyor...