Galatasaray - Inter maçı tahminleriniz neler?

Galatasaray - Inter maçı hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Sonuç ne olur sizce:)

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

• Twente maçında iyi oynamamıza rağmen gol bölgesinde verimsizdik sonundada kornerden gelen ters bi topla kendi kalemize gol atıp kaybettik, gol yollarındaki üretkenliğimiz devam eder ve gol ayaklarımızda bu maçta yetenekli olurlarsa bi ihtimal maçı alırız ama ben Inter 2-0 kazanır diyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 14

• 1-1 biter.

0|0
    0|0
  • gs de değişen bişi yok eski tas eski hamam o yüzden inter yada berabere bter diyrum.. gs özellkle oyun kurucu yönünde oyuncu bulamazsa beter olur ozaman yine orta alan ayhana kalır :))

0|0
    0|0
    • ayhanamı kalır? selcuk ceyhun, melo transferleri varken?

• Aslında Ayhan'ın ilk 11'de devamlılığı olsa süper yararlı olur. Yılların tecrübesi oldu artık. Daha iyisi Türkiye'de yok.

• Maç nerde? Burdaysa 1-1 berabere biter, ordaysa en azından 3-0 İnter alır. GS'liyim ama GS'nin hazırlık maçları felaket oluyor, amatör takımlara bile yeniliyor. :(

0|0
    0|0
  • walla bn bi fenerli olarak gs nin yenmesini isterim galibiyet gailibiyettir hazırlık maçıda olsa prestij her zaman iyidir

0|0
    0|0
    • herkez senin gibi düşünse keşke kardeş

• ne zaman nerede oynuyorlar yayınlayan kanal var mı ?

0|0
    0|0
    • bugün 7de maç. D smart veriyo maçı

• Hazırlık maçı bu herhangi bir önemi yok. Muhtemelen iki takımda yedek ağırlıklı kadro tercih edecektir, her türlü sonuç olabilir abartmamak lazım hazırlık maçı.

0|0
    0|0
  • Tecavuz olur :)

0|0
    0|1
  • İnter 4 çeker hocam ^^

0|0
    0|1
    • twentenin fenere cektigi gibimi ?

• fener formalite, interliyim ben aslında tabi dört mört çekemez orası ayrı ama yinede bu inter sevgimi değiştirmez

forza il biscione, forza internazionale :)

• İnter kahveden adam toplasa malesef üzülerek söylüyorumki galatasarayı çok rahat yener.

1|0
    0|0
  • Eto'o atar 2 tane biter.

0|0
    0|0
  • galatasaray:1-3:inter

0|0
    0|0
  • galatasaraydan bu senede cacık olmaz..4 tane yerler interden :)

0|0
    0|0
    • febe yada bejekeden olur demi? transfer yapamıosunuz.

• bjkdemi. hahahaha. bank asyada şampiyon olursunuz belki feneri yenerseniz oda

• dostum beşiktaşın bank asyada işi olmaz.. fener düşecek oraya sadece.. beşiktaşın şikeyle mikeyle işi olmaz..

• gazozları kim mi alır diyorsun?

0|0
    0|0
    • yok fener bank asyada şampiyon olurmu acaba diyorum

• eli meçbur isterse olmasın...bank asyanın en dişli takımlarından biri olarak yerini alır...

• 3-0 gs alir fatih hoca varken affetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...