Futbolcuların gözyaşları..

Futbolda kaydeben takımların oyuncularının ağlamalarını nasıl karşılıyorsunuz?

Ben biraz abartılı buluyorum...alt tarafı spor buda;)

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ağlak futbolculara kıl oluyorum. Futbolcu dediğin metin olmalı, profesyonelsin sen.

Ağlamak sadece Fenerli futbolculara yakışıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bi futbolsever olarak bugün ispanya'yı destekliyodum. Torres oyuna girerken dahi gol atacağına kadar biliyodum. sonunda desteklediğim kazandı, müneccim boku yemişim gibi tahminlerimde tutmuştu, her şey güzeldi ta ki şu link fotoğrafı görene kadar, bugüne kadar ağlayan çoğu futbolcuya bu kadar takıldığımı hatırlamıyorum. ama usta ayak Pirlo abimiz o kadar güzel ağlamış ki, üzülememenin mümkünatı yok.

0|0
    0|0
  • her hangi bir spor dalında olanların amacı para kazanmanın yanında en iyi olmak ve başarılar kazanmaktır, hatta çocukken başlarken para için değil bunun için seçersin sporu...

ve kazanmaya bu kadar yaklaşmışken elinden kaçması, belki bir daha finale bile gelemeyeceğinin aklını kurcalayan şüphesi insanı duygu yoğunluğuna itebilir ben normal karşılıyorum...

yalnız öyle bir anlattım ki şuan ben duygulandım gözlerim doldu biraz :))

0|0
    0|0
  • Futbol asla sadece futbol değildir.

link

link

link

0|0
    0|0
  • sevdiceğini eller almış nasıl ağlamasın ://

0|0
    0|0
  • Alt tarafı spor değil işte, adamlar mahalle maçı yapmıyor

0|0
    0|0
    • Dogru mahalle maci degil.profesyonellik var burda. Ki asıl bu yüzden cocuk gibi zırlamamaları lazim.

• Başarı, şöhret, nam, prestij, sükse, tarihe adını yazdırmak...

• alt tarafı spor değil işin ucunda paracıklar var. ayrıca insan çok yorulduğunda duyguları daha yoğunlaşır, daha agresif olur.

0|0
    0|0
  • abartı değil sonuçta onlarında duygusu var ve görevini yaptığı halde istediği sonucu alamayınca tutamıyodur kendini kaç milyon insan ondan bişe bekliyo..

0|0
    0|0
  • ben yıllardır ağlamayan biri olarak kızların tuhaf karşılamsına şaşırdım şahsen.siz eften püften herşeye ağlarken bir futbolcunun yoğun çabası sonucu finalde kaybetmesinde sonra ağlamasına neden bu kadar tufaf bakıyorsunuz anlamak imkansız

0|0
    0|0
  • sudansebep bacı: buda bir aşk...

del piero nun aşkına bakın " ben transfer işleri nasıl yapılıyor hiç bilmiyorum"

adam 9 sene juventus takımında oynadı.

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum, bu sene kaybedenler bir dahaki sene kazanabilir, üzülmeleri doğal ama ağlamaları saçma

0|0
    0|0
  • hırs çaresizlik

final yada önemli bir maçı kaybetmek katıksız acıdır sallayana tabi

0|0
    0|0
  • Timsah gözyaşları :)

0|0
    0|0
  • bence dünyanın en güzel şeyii... abartımı asla ..

0|0
    0|0
  • Ziegler nasıl ağlamıştı kıyamam ya.

0|0
    0|0
  • Adamın bildiğin götünden ter akıyo oralara gelene kadar kolaymı kaybetmek hayatı bu

0|0
    0|0
    • gitsin cephede asker olsun bakalim görürüm onun hayatını;)

• ozaman cephede olmayan kimse ağlamasın he

• Aksine. Bir futbolcunun hayatindan daha kötü hayatlar var, herkes bunun bilincinde olmali. Bu yüzden aglamaları gereksiz. Onlar emek veriyor da başka mesleklerde çalişan insanlar vermiyor sanki...

• Ekmek parası diyelim. Gerçi aldıkları para ortada ama olsun...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• ya evet önceki karşılaşmalara nazaran son 1-2 senedir oynanan maçların sonucunda erkekler ağlıyor resmen :)) vay diyorum iyice duygusallaştılar bunlar

0|0
    0|0
  • aglarsak belki kupayi verirler diye.

1|0
    0|0
  • Abartı değil... Düşün ki hayatının en önemli sınavındasın v kaybttin. Ağlamz mısın ?

0|0
    0|0
  • Haftalardır verdikleri emek, başarı hırsı, kazanma iç güdüsü bunu tetikliyor..Onların işi o spor olarak bakmıyorlar tamamen..Nasıl terfi alamayan bir memur sonucunda üzülüyorsa buda aynı şey..

0|0
    0|0
  • Ben aglayan gorunce dayanamam keza ben de agliyorum.

0|0
    0|0
  • bence çok doğal ağlamaları bir yandan giden paralar var bir yandan verilen emek var

0|0
    0|0
Yükleniyor...