Benim ayağımın altı da müsait başımın üstü de nerede duracağını sen belirle... Sizce ne demek oluyor bu?

Sevgilimle kavga ettik, sonrasında gözümden düştün sen gibi kelimeler kullandı. Şimdi ise face durumuna şunu yazmıbenim ayağımın altında müsait başımın üstünde nerede duracağını sen belirle...Sizce ne demek oluyor bu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• bu tür arabesk laflar edenlerin sevgisindende nefretindende uzak durmalı

• Sence seviyolarmdirki?

• sevgi çok farklı bir olaydır insan sevgilisini testereyle doğrar sonrada derki başka birisine yar olmalsını istemedim o şekilde bir katilin veya katil olmaya aday birisinin sevgisimi yoksa insani bir sevgimi istersin demek istediğim budur

• laf soktuğu apaçık belli

• Sanırım bu sözü Messi, Xavi'ye söylemiş. "Benim ayağımın altında müsait başımın üstünde. Atacağın pası sen belirle." L.MessiGözlerim yaşardı.

• felsefi bi nutuk atmış paşa, hoşuma giden hareketleri yaparsan başımın üstünde, sevmediğim davranışları yaparsan ayağımın altına alırım demiş

• çok güzel oturtmuş lafı. anlamadıysan zaten nerde duracağın belli :D

• Ergen misiniz siz kuzum ?

• Ergen olan sensin sanirim. Hesabini gizlemeden cevap yazmaya cekiniyorsun.

• Öncekileri Göster
    • " Hesabini gizlemeden cevap yazmaya cekiniyorsun" -Gizli Kullanıcı

Çok ironik olmadı mı? =)

• Ama benimkisi özel bir soru. O ise kendince dalga gecmeye calismis ve bu sirada kendini göstermeye cesaret edememis

Kızlar Ne Diyor 4

• istersen senı ayak altı yapıp ezip geçeblirm istıosanda başımn üstündede yerin var. bu senin elinde demek istemiş bence. yani laik olduğun konumu sen belirlicen

• Orasini bende anladim ama sadece bir kavga sonrasi bunlari demesi tuhaf degilmi? Dogrusu sevgisinden süphe ediyorum:s

• sen umursamaz oldgunu mu düşünüosun. vala bunun cevabını bizden alsanda cok sağlıklı olmaz bu. çünkü bi lafıyla bunu anlamamız çok zor. sen daha yakından tanıdın onu neyi niçin yaptığını daha iyi bilirsin

• Ya yerlerde paspas gibi sürün yada başımın tacı ol diyooo tatlım

• sana ne kadar değer verceğimi senin davranışların tutumun belirler demiş o arkadaş...

• Sence bunu diyen bir arkadas seviyormudur gercekten

• onun için bşy diyemyecem :)

• Orjınal bir seyler bulamadın mı yavrum de ona karşın.

• Hic ugrasmak istemiyorum..

Yükleniyor...