Benim ayağımın altı da müsait başımın üstü de nerede duracağını sen belirle... Sizce ne demek oluyor bu?

Sevgilimle kavga ettik, sonrasında gözümden düştün sen gibi kelimeler kullandı. Şimdi ise face durumuna şunu yazmıbenim ayağımın altında müsait başımın üstünde nerede duracağını sen belirle...

Sizce ne demek oluyor bu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• klasik sosyal paylaşım sitelerinde dolaşan söz işte takma

Erkekler Ne Diyor 6

• laf soktuğu apaçık belli

• Sanırım bu sözü Messi, Xavi'ye söylemiş.

"Benim ayağımın altında müsait başımın üstünde. Atacağın pası sen belirle." L.Messi

Gözlerim yaşardı.

• Ergen misiniz siz kuzum ?

• Ama benimkisi özel bir soru. O ise kendince dalga gecmeye calismis ve bu sirada kendini göstermeye cesaret edememis

• " Hesabini gizlemeden cevap yazmaya cekiniyorsun" -Gizli Kullanıcı

Çok ironik olmadı mı? =)

• cewap verirdim ama ben senin seviyene inemem,bünyem müsait değilll taaammııı!

• Öncekileri Göster
  • felsefi bi nutuk atmış paşa, hoşuma giden hareketleri yaparsan başımın üstünde, sevmediğim davranışları yaparsan ayağımın altına alırım demiş

• çok güzel oturtmuş lafı. anlamadıysan zaten nerde duracağın belli :D

• bu tür arabesk laflar edenlerin sevgisindende nefretindende uzak durmalı

• sevgi çok farklı bir olaydır insan sevgilisini testereyle doğrar sonrada derki başka birisine yar olmalsını istemedim o şekilde bir katilin veya katil olmaya aday birisinin sevgisimi yoksa insani bir sevgimi istersin demek istediğim budur

• Sence seviyolarmdirki?

Kızlar Ne Diyor 4

• istersen senı ayak altı yapıp ezip geçeblirm istıosanda başımn üstündede yerin var. bu senin elinde demek istemiş bence. yani laik olduğun konumu sen belirlicen

• sen umursamaz oldgunu mu düşünüosun. vala bunun cevabını bizden alsanda cok sağlıklı olmaz bu. çünkü bi lafıyla bunu anlamamız çok zor. sen daha yakından tanıdın onu neyi niçin yaptığını daha iyi bilirsin

• Orasini bende anladim ama sadece bir kavga sonrasi bunlari demesi tuhaf degilmi? Dogrusu sevgisinden süphe ediyorum:s

• sana ne kadar değer verceğimi senin davranışların tutumun belirler demiş o arkadaş...

• onun için bşy diyemyecem :)

• Sence bunu diyen bir arkadas seviyormudur gercekten

• Orjınal bir seyler bulamadın mı yavrum de ona karşın.

• Hic ugrasmak istemiyorum..

• Ya yerlerde paspas gibi sürün yada başımın tacı ol diyooo tatlım

Yükleniyor...