Kapat

Voleybol mu basketbol mu seçmeliyim?

19 yaşındayım 1.70 boyluyum. Kücükken 6 yada 7 yaşımdayken basketbol oynamaya başlamıştım (sahada hoca falan hic beni ögretmedi kendime... ) 14 yasımda girince lise başladığım zaman basketbol oynamya bıraktım vaktim olmuyordu sonra gecen sene de (lise 4) annem benim için voleybol kayıtlı yapıldı. o anda memnun kalmadım güzel oynamıyodum. Voleybol hoca bana demiş ki basketbol kafana unut... sürekli unutamıyorum . bi kaç gun kız arkadasımla beraber sahada basketbola oynadık biraz kötulesti. bu sene de voleybol maçımız 4. üncü olduk seneye ne yapmalıyım basketbol mu seceyim ya da voleybol mu devam edicem? LÜFTEN YARDIM EDİN.. KARARSIZIM BEN :(

Güncellemeler:
hadi yaa ... kişiler yazsınlar

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• voleybol için boy olarak biraz ortada kalmışsın ama pasör mevki uyar sana bilemiyorum hangi mevki de oynuyorsun

basketbol da oyun kurucu dışında da oynayabilme imkanın var fiziğine göre

0|0
    0|0
    • mevki : orta oyuncu. Ama Smaçör için zıplayamıyorum kendime güvenemiyorum.. ://

• basketbol

0|0
    0|0
  • Bu kadar detaya ne gerek vardı

Voleybol daha sexy

0|0
    0|0
  • Çok uzun kızlar hep itici olmuştur voleybolcu ol

0|0
    0|0
  • Türkiyede bayanlar için Voleybol daha cazip bence.Türkiye şartlarında Futbol ve basketbol erkek sporu,voleybol kız sporu olarak görülüyor.

0|0
    0|0
  • voleybolu seç kardes bence anlattıklarına göre volelbolu seçmen daaa hayırlı :) kolay gelsin tekrardan saygılar...

0|0
    0|0
  • bende basketteyim. voleybol değil de basketbolu ben daha güzel ve yararlı buluyorum.

1|0
    0|0
  • Voleybol voleybol voleybol

0|0
    0|0
  • Hangisine yeteneğin varsa onu seç.

0|0
    0|0
  • voleybol bi kız için geleceği olan spor bence

0|0
    0|0
  • hagisinde yetenekliysen onu tercih et benim kişisel fikrim basketboldan yana

0|0
    0|0
  • Basketbolu tercih etmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • kişisel fikrim basketboldan yana

0|0
    0|0
  • Bu kadar acil olan ne? Voleybol seç, kızlara daha çok yakışıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Voleybol...

0|0
    0|0
  • bilemedimki simdi;/

0|0
    0|0
    • :( kilom 60 ama napıcam bılemyrm ya sen spor yapıomusn yksa? !

• ben isten gucten spor yapamiormki kuzu okuldan eve evden ise isten eve evden okula:/ yoksa dovus veya futbol isterdim

• hangi sporu yapmayı seviyorsan ona yönel... çünkü bu zevk işi bi aktivite... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...