Alt baldırları sıkılaştıracak, inceltecek yöntemler biliyor musunuz?

Arkadaşlar alt baldır bölgesini sıkılaştıracak ya da inceltecek bir yöntem biliyorsanız lütfen paylaşın. Artık sıkılmaya başladım. Pilates yapıyorum, o bölge haricinde gayet iyi denilebilir. Ama alt baldırlar bölgesi bir türlü toplanmıyor. Krem, hap, egzersiz ne varsa bulun getirin bana :P

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Paten kaysan ya. Çok zevkli hem. Alt/üst baldır kalça kol bacak ne varsa fıstık gibi olursun hem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Koşu, tempolu yürüyüş genel hatlarıyla etkili olsada alt baldır (kalfler) için en etkili çalıştırma yöntemi bisiklet yada spinner (spor salonundaki bisikletimsi zamazingo). Bunun dışında çeşitli ağırlıklı ağırlıksız hareketler de vardır kesin lakin bilmiyorum onları.

0|0
    0|0
    • cok saol yaa var nettende baktım ama yaptıgım bı spor var ekstra onuda yaparsam derman kalmaz sanırım ama tempolu yuruyus ıı fıkır tesekkurler

• tempolu yürüyüs zaten en temel ve vücudu ve kardiyo sistemleri çalıştıran en basit, kolay, herkesçe yapılabilecek birşey. Diz ağrın yoksa yapmak da sakınca olmaz tabiki :))

• Bir basamakta topuklarınız dışarıda kalacak şekilde ayak parmak uçlarınız ile yukarı aşağı inip kalkın. Baldırlarınızı çalıştırdığınızı göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • kafaya takma zayıflığı zayıflarsın ben öyle yaptım 8 kilo verdim.sorun bendeymiş meğer çok fazla takmam

0|0
    0|0
  • Sanırım selüitlerden şikaytciyiz :9

1|0
    0|0
    • :)) hayırrrrr sadece baldır kalınlıgı :))

• Plates den başka çaren yok. Bir plates bandı al 10 tl zaten bişi değil. uzman tv den de hareketleri bi güzel incele 2 hafta da hem durus bozuklukların hemde sıkılaşmadan yana fayda görürsün. öyle patenle falan olucak iş değil bunlar

• Koşabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yüzükoyun yere yatıp doğru şekilde derin bir nefes alın. nefes alırken baldırlarınızı iyice sıkın. bu şekilde tek bacağınızı 30 cm. yuakarı kaldırın sertliği kaybetmeden nefes vererek bırakın. bunu günde 50 ila 100 arası yapabilrsinz. ancak üst beden hareketsiz olmalı ve belinizi kasmamalısınız. (bu arada bu anlattıklarım da pilates, umarım faydasını görürsünüz :)

0|0
    0|0
    • pılatesı yaklasık 8 aydır yapıorum zaten tesekkurler

• ebru sallı yanlıs yaptırıyo demekkı bana :)) ınsallah senın gıbı devam ederım bende yarın ılk ısım bunu denemek olacak tesekkurler..

• rica ederim :) ben profesyonel sayılırım kurs falan da verdim öğrendiğim şüreçte ebru şallının gösterdiğini deneyip belimi sakatlamıştım. ama hanımın bir suçu yok teknik detaylar çok önemli size bol şans :)

• bak bu sorununundan google a bahsedersen, cok yardimci olacagina emin olabilirsin, foregzempıl: link

0|0
    0|0
    • sende sorunların ıcın aynı yontemı kullanıosun sanırım saol

• sorularima bakarsan objektif degil, subjektif olduklarini gorursun :) rica ederim...unutmadan, daha faydali olacagini dusundugum icin bu cevabi yazmistim :) sonucta cogu uzman tavsiyesi :)

• Spor salonuna yazıl, düzenli git. Etkili yöntem. :)

0|1
    0|0
  • keanu kullanıcısının belirttiği alt baldır harekerini biraz daha detaylandırabilir misin? ve da faydasını gördün mü başka alt baldır hareketleri biliyor musun? Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • hahha son cümlene bayildim,Krem, hap, egzersiz ne varsa bulun getirin bana (:

ama maalesef hicbir fikrim yok (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...