Erkek arkadaşınızdan izin alır mısınız ?

Kızlar,yapacağınız bir şey için erkek arkadaşınızdan izin alma gereği duyar mısınız ?

0|0
22|1

En İyi Kız Görüşü

• eski ilişkimde alıyodum . Hastaneye bile gitsem erkek var diye surat ediyodu . ama artık kurtulduguma göre öyle bişeye büyük konusmym de asla demek istiyorum izin istemem :D

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 21

• Izin degil, sonucta annemle ve babamla olan iliskim onunla olan iliskimle ayni degil.

Ama birseyi yapmadan once mutlaka ona danisirim, sunu bunu yapmak istiyorum derim o tamam askim derse hiç dusunmeden yapiyorum, iyi bakalim deyip suratini asiyorsa yapmak istedigim seyden daha detayli konusup fikirlerini alirim. illa yapma dersede yapmam cunki boyle ufak tefek seyler iliskiye zarar verebilir, ben yapma dedim yapti der ve o hep aklinda kalir, yani iliski herseyden cok onemli benim icin.

1|1
    0|0
  • haber veririm

0|0
    0|0
  • izin mi? hayatımı o belirliyorsa yanmışım zaten. Babamdan bile izin istemiyorum ben. Haber veririm,okadar.

1|0
    0|1
  • Erkek arkadaşımdan izin alma gereği duymam hatta çok gereksiz bişey bence ama sorunca hoşuna gidiyo bende soruyorum bu yüzden.

1|0
    0|1
  • annemden,babamdan da izin almıyorum sevgilimden de...dışarı çıkıyorsam çıkıyorum derim -o an konuşuyorsak-arkadaşlarımla buluşacaksam-erkek bile olsa-buluşurum..asla sormam "iznin var mı" diye...bana göre henüz yeterli olgunluğa gelmemiş,sorumluluk alamayan insanlar kendilerinden daha üst konumda insanlardan izin alır..

çok yazık ki erkek arkadaşından sonrasında da eşinden izin alan pek çok dostum oldu..

1|0
    0|1
  • hayır sadece yapıcağım şeyler için haber veriyorum şunu yapıcam bunu yapıcam diye hayatıma hükmetmeye hakkı yok

1|0
    0|1
  • sadece haber veririm:)o kim la:)

1|0
    0|1
  • nıye ızın alıyım yaa annem mı babam mı . sadece haberdar ederım o kadar

1|0
    0|1
  • merak ederse zaten sorar öğrenir özellikle arayıp söylemem.

1|0
    0|1
  • Haber veririm

1|0
    0|0
  • Ailemden bile izin almıyorken ondan almam.Sadece haber veririm.

1|0
    0|1
  • Hayır ama onu sinirlendirecek üzecek bir şey de asla yapmam...

0|0
    0|0
  • Hayır.Çocuk değilim.İzin alacak yaşı geçtim.

1|0
    0|1
  • izin almak diye bir şey yok haber vermek diye bir şey var :D

0|1
    0|0
  • Hayır gerek duymam.

1|0
    0|1
  • yokama olsada almam oda benden almasın ne ergenmıyız her dakka bası haber verelım ızın alalım

1|0
    0|1
  • hayır

1|0
    0|1
  • Hayır.. Haberinin olması kafi..

0|0
    0|1
  • Haberdar ederim, izin almak icin bir aileye sahibim

1|0
    0|1
  • izin almam.haber veririm.saygımdan ötürü.

0|0
    0|1
  • sebep?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• anca ezik ve sahiplenme duygusu yasamak isteyen kızlar haber verir.(istisna varsa bilemem) deli oluyorum abi 'aşkım arkadasla dısarı çıkıyoruz' aşkım biraz uzanıcam haberin olsun vs. hersey de rapor edilmez ki.

1|0
    0|1
Yükleniyor...