ABD-Litvanya basketbol karşılaşması nasıl sonuçlanır?

ABD-Litvanya kim alır? Buyrun bakalım...

Güncellemeler:
ABD-Litvanya 96-68 (Maç Sonu)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• amerika bıze yaptıgının daha beterını yapacak bakında gorun.. adamlar 4. perıyodda gaza basıyorlar madara edıp bırakıyorlar

0|1
    0|0
    • 3 te sersenletim Son periyotta vites artırıyorlar doğru Fransa-sırbıstan serisinden sırbıstan çıkıp belki finalde abd yi devirebilir -.-

• İspanyaya bayagı şans tanınıyordu turnuvada ama süpriz fransa maglubiyeti işleri degiştirdi

• tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 2

• Amerika'nın kadro da olan nba çaylakları Litvanya'nın profesyonellerini ezer geçer.

0|1
    0|0
    • Önde götürüyolar zaten 1. periyotta 20-16

• bilmem USA SEVMEK alaklı olabilir ve Yahudileri

• Olabilir

• Ya o değilde litvanyalı oyuncular beni benden aldı gitti :)):):)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abd koparır 3. çeyrekte en geç.

0|1
    0|0
  • ABD yedek takımıyla 15 fark atar

0|1
    0|0
  • ABD tabii ki :D

0|1
    0|0
    • Direnç gösteremez mi litvanya kaçıncı çeyrekte biter bu iş

• 3. çeyrekte biter maç.

• Banada öyle gekiyo kötü alıştırdı bizi -.- kim durdurabilir abd yi finaldeki rakibi kim olur

• oyun scriptli heralde

0|1
    0|0
  • USA... holatır tüm takımları hoplatıgı gibi

0|1
    0|0
    • Avrupa takımları hafif kaldı biraz belki ispanya dur der dedik ama o da elendi

• ABD herkesi ezer

0|0
    0|0
    • yugoslav ekolünden her zaman çekinmek lazım sırbıstan kolay teslim olmayacaktır diye düşüyorum ama iyiler finale kadar rahat geldiler biraz biz zorladık türkiye olarak denebilir kısmen -.-

• Litvanya sadece maçın ilk sayısında öne geçer o da topu alabilirlerse. Bir daha da öne geçme şansı bulamaz.

0|1
    0|0
    • Geriden takip ediyor zaten hiç öne gecemedi şu an 2. Periyod 5. Dk 32-26 5

Yükleniyor...