Kapat

Kendime göre dövüş sporu arıyorum bakarsanız sevinirim?

18 yaşındayım seneye üniversiteye gidicem bu 3 aydır fitness gidiyorum 1.90+ boyundayım ve 93-96 kiloları arasında gidip gleiyorum. üniversiteye hazırlanırkende fitness e devam edeceğim. biraz kiloluyum biraz göbek ve göğüste yağ var ama fitnesse 3 ay gitmeme rağmen altlarda kaslar çıkmaya başladı benim vücüduma göre yumruk olan bir dövüş sporyu arıyorum. Bilgisi olan varsa Yardım ederseniz sevirinirim.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Muay Thai, Kickboks, Boks. Bunları tavsiye ediyorum, iyi bir salon bul hocam. Mümkünse bireysel antrenörle çalış değilse beledeyiye ait bir salon bul derim.

0|0
    0|0
    • gözüm yükseklerde değil şimdi vücutta yapıyorum yağlı kaslı olanlarından olurum işe yararsa yaptıklarım o vücuda olası bir kavgada dayak yemesini istemem :D

• Hocam anlatmak istediğim şu; kickboks diye bir spor kalmadı Türkiye'de bu yukarıda yazdığım sporları bitirdiler. Önüne gelen salon açıyor, salonlarda denetim yok. Kimlerin eğitim verdiği belli değil, belgesi olan eğitim veriyor belgelerin nasıl verildiğini hiç sorma.

Hocalarının çoğu tecrübesiz, yani berbat durumda. O yüzden mümkünse bireysel antrenör dedim, değilse en azından beledeyilere bak. Sırada salonlarda vakit kaybetme.

• peki teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...