Kız çok kişiyi tanıyınca "Kaşar" oluyorda , Erkek neden "delikanlı" oluyor ?

Geçenlerde bir konuşmaya şahit oldum ! bu yüzdende bu soruma cevap arıyorum fikirlerinizi bir alayım !

Bir kız çok erkek tanıyınca neden "Kaşar " oluyor kötü gözle bakılıyorda erkek çok kız tanıyınca "delikanlı adam" oluyor ? bir kişi çok kişi tanıyarak doğru kişiyi bulamazmı ?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok kadını tanıyan adama delikanlı demezler, biir çok erkeği tanıyan kadına da kaşar demezler. delikanlılık ve kaşarlık hal hareketlere göre söylenir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çok kişiyi tanıyınca değil çok kişiyle sevisince kaşar diyorlar:)

erkek delikanlı olmuyor hiç birşey olmuyor...çok kişiyle sevişmiş oluyor sadece...

bunu delikanlılık olarak gören gördürten kadınlar...erkekleride kadınlar yetiştiriyor..

oğlunun eve kız atmasıyla övünen kadınlar var bir sürü...

0|0
    0|0
  • bi arkadasim karisana demisti,baban capkinlik yapsaydi yine baban babandi,anan yapsaydi sen babanin kim oldugunu bilemezdin...bilmem ne ifade ediyo sizin icin.

1|0
    0|1
  • Git çamaşırları makinaya at.

1|0
    0|0
  • bu ulke icin gecerli o deyimler.peynirden tiksindim o peynir turunu soframda gormek istemiyorum.bu kelimeyi kim bu manada kullandi ise 7 sulalesinide anmak istiyorum.beyaz peynir tercihimdir.yiyecek isimlerini bu manada kullanmak ilk kimin aklina geldiyse onunda 7 sulalesini.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir tespit. Erkek yapınca aslanım koçum kız yapınca kaşar yollu. Af edersiniz ama dokunulmamış kız istiyorsan dokunmayacaksın. Ayrıca kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez, ister her gün başka erkekle gezer isterse tek odunla ömür geçirir. Kime ne?

0|0
    0|0
  • Kim demiş çok kız tanıyan erkeğe , Delikanlı deniyor diye yaa . Saçmalık be yok öyle bişey . Delikanlı diye Adama derler , her erkeğe değil yani .

0|0
    0|0
  • çok kız arkadaşım olmadığı - olanlarla laubali olmadığım için kızlar tarafından çok sevilmiyorum- ilişkilerim iyi gitmiyor vs vs

0|0
    0|0
  • şimdi tabiki kız cok kişiyi tanıyo diye o dediğiniz tabirde anılmamalı ama bi kızın fazla erkeklede hasır neşir olmaması gerekiyo diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bu sizden yanı kadınlarımızdan analarızdan kaynaklı bir duum yetiştirilme tarzı yapacak bişey yok umarım siz çocuklarınızı byle kötü örnek olacak şekilde yetiştirmezsiniz.:DDD

0|0
    0|0
  • haklısın . doğru söze ne denir

0|0
    0|0
  • Bu yapıya sahip beyinler bana göre eğitimsizlikten kaynaklanıyor. Şu klişe deyimleri de bir an önce silmeliyiz toplumdan.

0|0
    0|0
  • Çünkü şakşakçı kadınlar o erkeklere oh eline sağlık bir de benim için de aslanım falan diyor.Asıl düşmanınız yine hemcinsleriniz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 30-35 yaş aralığına gelmişsin ama böyle ergen muhabbetli cümleler kurulan yerlerde mi takılıyorsun ki de, bu soru başlığındaki cümleyi duydun? Ayrıca sadece saçmalamak isteyen insanların kurduğu saçma bir cümledir.

0|0
    0|0
    • bir konusmaya sahit oldum yazdim , hayir bu soru basligindaki cümleyi duymadim icinde kasar gecen cümleler duydum !

• ahahaha bak cok doğru erkeğın cok arkadaşı oldumu vaybe dıyolar ama bu eskıden berı gelen kör bır duşunce yapcak bışey yok

0|0
    0|0
  • Erkeğin elinin kiri,kadının boğazına geçiririz ipi.

0|0
    0|0
  • yok bizde o zaman aylak piç oluyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Günahlarını alıyolar böyle dedikodu yapıp nekadan ayıp!

1|0
    0|0
  • tatlım kaşar başka bir anlamda kullanıyor,benim cevremdeki erkeklerde en azından,basit tavırlı,nerde ne şekilde konuşacağını bilmeyen,her önüne gelen derlerya anlık gecelik vs yaşayan kızlar gibi..

benim anlamadığım,böyle kızlarla çıkan erkeklerde,tost ekmeğimi oluyor yani?kaşarlı tost durumu nerden aklıma geldiyse şimdi:))))))

0|0
    0|0
  • Söyleyenlerin eğitim ve kültür seviyeleri , zihniyetleriyle ilgili fikrim oluştu bile benim okuduğumda , sen inanmadın sanırım bu salakça düşüncelere .Kendini ve ne dediğini bilmeyenler kesin ...

0|0
    0|0
    • konusmalari cok igrencti ya sok oldum , avrupada yasiyoruz güya avrupada dogmuslar ama egitim yok ahlak yok kültür desen hic yok , aileleri dogurup salmislar sokaga böyle bos bos gezip sacma sapan düsünceler kurup birde bagira bagira konusuyorlar ! kavga etmeye kalksan cahille neyi tartisacaksin ?

• Aynen canim haklisin ..kasarlik ve delikanlilik hal hareket ve tavirlarinla olusur ...

• aslında okadr saçma bir durumki bu yani çok saçma böle düşünülmemeli yani doğru yolda ama çok kız arkadşı yada erkek arkadşı olabilr bir insanın yani çok saçma böle olmamalı

0|0
    0|0
  • İşin içine girmeden doğru insanın o olup olmadığını bilemezsin...

Çok kişiyi tanımak kaşarlanmaktır ama insan sarraflığı konusunda...

Cinsellik konusuyla insanları tanıma konusunu karıştıran insanların beyin yapısını sorgulamamak gerek, he deyip geçicen.

0|1
    0|0
  • böyle şeylere fazla taılmayacksın aslında..bir cok egoist erkeğin sacma sapan takıntılrından ibarettir delikanlı olduğunu zanneder ama afdesin srfszden baska bişy değildir fazla takıntılıdır...madem o çok delikanlıydıda kaşar birini tanımasaydı...çok sacma ya harbi ;))

0|0
    0|0
  • Kim demis.

1|0
    0|0
  • Ülkemizde böyle bu durum ben kızlar erkekler gibi olsun demiyorum fakat erkekler kızlar gibi olsun..Adalet bu konuda bu şekilde sağlansın şimdi çıkıpta delikanlı ayağına kendilerini savunmasınlar..Benden bu kadar.

0|0
    0|0
    • valla ben delikanlıyım 3-5 samimi kız arkadaşım var onlarlada asla sarmaş dolaş kucak kucağa olmam beğenmeyen beğenmesin

• onun arkadaştan kastı o değil muhterem arkadaşım ben onun için cevapladım soruyu.

• çünki kızlar kendinden taviz verdiriyor ama erkek e istemediği bişey yaptıramazsın

delikanlıdır o

0|0
    0|0
Yükleniyor...