2012 & 2013 şampiyonu kim olur

1 galatasaray

2 fenerbahce

3 beşiktaş

4 trabzon

Güncellemeler:
alayına gider kadıköyde FENER

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Alayina Fenerbahce biz bu sezon yasadiklarimiza ragmen kendimizi gosterdik ... ya 2012 2013 senesinde kimse tutamaz artik bizi Bizim baskanimiz sag oldugu surece Bize hic birsey olmaz Takimini bukadar seven ve tarftarlarin birbirlerine sahip ciktigi tek takim Fenerbahcedir kisacasi::

Fenerbahce Turkiye Cumhuriyetidir.. Bu ulkeyi bizlere veren yuce Mustafa Kemal Ataturk bile Fenerbahceli ehrkes haddini bilecek

0|0
    0|0
    • SENİ GERCEKTEN TEBRİK EDERİM işte 12 taraftar böyle olunca bizi kimse yıkamaz bunu birkez daha anladım

• SENİ TEBRİK EDERİM anketime katılıp takımın şampiyonlugunu degil takımına böyle sahip çıkman oldugu için en iyi cevap sen verdigin için seni seçtim teşekkürler hayatında başarılar dilerim >

• Aziz baskan sagolsun

Kızlar Ne Diyor 13

• Fenerbahçem zaten gönüllerin milyonların Şampiyonu... Bommba transferler yaptık ;)) Allahımızın izni takımımızın azmi biz taraftarların her zaman ki desteğiyle Şampiyon FENERBAHÇE...

1|0
    0|0
  • İnşallah FenerBahçe..

1|0
    1|0
  • tabiki fener olacak kıl payı sampıyon oldular yenemediler bile bizi yine acık ara farkla sampıyon olucazzzz

0|0
    0|1
  • cimbom olsun:)

1|1
    2|0
  • GalatAsaraY olacak değil tabi ki FENERBAHÇE

2|0
    1|0
  • elazığspor 3<

1|0
    0|0
  • gs <3

1|0
    0|0
  • Gene Aslanlar <3

1|0
    1|0
  • beşiktaşımmm inşallah

0|1
    1|0
  • 2 FENERRBAAAAAAAAAAAAAAAAAAHCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEE :)) olmasa da gönüllerin sampiyonu

0|0
    0|0
  • Yeni bir takım kuruyorum biz olucaz inş :)

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi takımı olacan tabi ki gerisini siz anlayın =)

0|0
    1|0
  • ben olcam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bağırtarak GALATASARAYIM olucak...Şampiyon olmak bizim işimiz..Haddini rütbeni bil GÜNAHKARSIN FENERBAHÇE !

0|0
    0|1
  • Kadıköy'de Fener mi!? :))))

Kadıköy'de şampiyonluk almak bizim işimiz.

Forza Galatasaray!

0|1
    0|1
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • aslan yürekliler şampiyon olacak tabiki yine bir tarih yazacağız.. tüm şikelere ve tüp kafalara inat..

0|0
    0|0
  • zor ama inş Beşiktaş

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe 3<

Eksileyenin pipisi kopsun kukusu kapansın

1|1
    1|1
  • 1. FENERBAHÇE 2.GS 3.BURSA 4.ESKİŞEHİR

0|0
    0|0