Konuştuğunuz kişinin arkadaşının sevgilisi bu gece onlarda kalacak?

Arkdşının sevgilisi arkdşıyla tartışmış kızda gelmiş benimkinin evine ağlıyor filan. benimkide evde yalnızkalıyor.. nasıll bir tutum izlemeliyim, kıskanmıyorum ama kıza yazık şimdi ağlıyor susturamıyorda:(

Güncellemeler:
ben gidemiyorum şuan ayrı şehirdeyiz. ayrıca kızda ğalıyormuş ben aslında güveniyorum benimkine.. kız üni okuyor erkek arkdşının yanına gelmiş, ve gidecek başka yeride yok benimkisi anlayışlı olduğu içn oraya gitmiş
mesaj attm istemiyorum o kızın orda kalmasını ya sen git ya o gitsin dedim. sonuçta sana güveniyorm ama kızı tanımıyorm dedim. mesaj atmş ikna etmeye çalışıorm bende. edemezsem ben gidicem demiş. ayıp mı ettim acaba yoksa doğru olan bumu :(

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Hiç de uygun bir durum değil... Gidecek bir yeri yok muş muş muş... Ya bu erkekler ne kadar saf ne kadar iyilik severler ya :D:D Senin erkek arkadaşın için demiyorum ama kız saçmalamış... Neyse ya takma kafaya, madem güveniyorsun, burada herkes birşey söyler, güveniyorsan bizden öneri almazsın, yoluna bakarsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ayıp ya kızın gidecek hiç bi yeri yok sokakta mı kalsın senin başına gelse böyle birşey naparsın?

Birde ben sana güveniyorum ama ona güvenmiyorum var ki içler acısı kızda kudurmuş sevgilinin ırzına geçicekmiş gibi nasıl bir insansın sen öyle

0|0
    1|0
  • hahahhaha. hiç gülesim yoktu ya. tabi abi ağlıyomuş he. o ağlicak o da teselli edicek sadece konuşacaklar. ben de rakı içince astronot oluyorum zaten . böle geegenden gezegene

0|0
    0|0
    • kız susmuş şimdi ders çalışmaya başlamş kız gitmiyo dio ya . sinir oldm

• niye aldatmasın , penisi yok mu? hormonları çalışmıyor mu? evde kırılgan bi kızla başbaşa. gece 1 gibi seninki uyuması için battaniye götürdüğünde sevişmeye başlicaklar. bu gece uyumazlar söyliim

• iyice saçmaladın

• sustururlar canım sen hiç üzülme

1|0
    1|0
  • sana bunu soyluyorsa korkacak bir sey yok. ama sen rastlanti olarak ogrendiysen kork iste.

0|0
    0|0
    • hayır söyledi bana. çok samimi arkdışının sevgilisi ve benim konuştuğum insanda çok kişilikli

• arkdşının yanına gidebilirdi çocukta kötü sonuçta.

• arkadasi musait degildir belki. ya da durum karisiktir. bence abartiyorsun. normal arkadasi gelip kalamaz mi mesela?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kabul etmesin, o olmasaydı nereye gidicekti, başka kimse mi yok? Yerinde olsam istemezdim kalmasını..

0|0
    0|0
    • Tamam sabaha kadar teselli eder o halde, bırak kalsın.. Sonrada buraya başka başka sorular sorma ama! İyi düşün..

• ya biz konuşmadan uyumuyoruzki kız orda kalsaydı bile benle konuşurdu tanırım onu ben :)

• Hadi bakalım :)

• otel kıtlığımı var götürsün bi otele seninki belki güvenilir ama kızı tanımıyosun sonuçta ..

0|0
    0|0
  • bence safsın sen. sende git kız kızın halinden anlar bahanesiyle. hem yalnız kalmamış olurlar.

0|0
    0|0
    • :) siz kızlar cok fenasınız... biz erkekler de tam bi kalasız ne yalan söylim...

• Seni de kek yapmışlar be.

0|0
    0|0
  • İyi niyetli görünen kızların içinden neler çıkıyor canım.

0|0
    0|0
  • sende git öyleyse, hem kız kızı daha iyi anlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...