Her insan çok güzel olmayabilir ya da yakışıklı peki siz sevgilnizin hangi yönünü ya da özelliğini seviyorsunuz?

arkadaşlar bazen insanlar çok güsel yada yakışıklı olmayabilir ama karşınızdaki insan bir yönüyle sizi sizden alabilir nedir bu özellikler haydi yorumlar:)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın en etkili yönlerinden bir tanesi "dilidir" Ne kadar çirkin olursa olsun, bazen tek bir söz onu dünyanın en güzel insanı yapar; aynı zamanda dünyanın en güzel insanını da çirkinleştirebilir. Ekstradan zeka ve entellektüel olursa daha ne isteyebilirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben bayanın kalbimi alıp goturmesını isterim guzellik ben istemem neden mi 50 yasına geldiginde sizce guzellik kalır mı hayır tabikide bir bayanın kalbi huyu temiz olsn yeter esim der bagırma basarım .

0|0
    0|0
  • Bana cok benzemesı sankı bırbırımız ıcın yaratılmıs olmamız bırde gozlerı yokmu off off

0|0
    0|0
  • dusunce sıstemı uyuyor bana

0|0
    0|0
  • aklını sevdiğim bi kız vardı

0|0
    0|0
  • boş boş manasız bakmasını öpüşürken kalbinin hızlı atmasını ve avuçlarının terlemesini

0|0
    0|0
  • okuzluk gibi olacak ama, gorsellik olmadan aklimi alamiyor karsi cins. kusura bakilmasin.

0|0
    0|0
    • bende öyleyim ama görseelik yerinde diyelm başka ne ilgini çeker?

• zekasi, hayata karsi durusu

Kızlar Ne Diyor 5

• eğer düşüncelerime girmşse aklıma geliyorsa zaten o benim için gzldir..ben seversem gzl bulurum..ve ilk etkilendiğim gzlliği değildir zaten tabii çok itici de bulmak istemem. benim için zekası kültürü kendine güvenen biri olması da çok önmlidir.

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzını,fikirlerinin beğenirsem gerçekten tipini beğenmesem de bir süre sonra hoşlanmaya başlarım.

0|0
    0|0
  • sevgili yakısıklı o knuda sorun yok tbii ama e sevdiğim yönü bana süprizler ypması ve sürekli seni seviyorum demesii :)))

0|0
    0|0
    • sürekli seni seviyorum demesi bana itici gelir az ve öz olması daha makbuldür;)

• düşünceleri,gülüşü nezaketi...

0|0
    0|0
  • Duruşu lan. Hep siyah giyiyor falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...