Tanımadığınız yazarları okur musunuz?

Bir kitapçıya gittiniz diyelim. Çok satanlardan birkaç kitap aldınız. Bir de en yeniler arasında bir roman ilişti gözünüze. Kitabı biraz incelediniz ve güzel olabileceğine kanaat getirdiniz. Kitabı alır mısınız, yoksa rafa geri mi koyarsınız?

Not: Benim için önemli arkadaşlar. Lütfen dürüst cevap verelim.

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okurken yazara bakmam(beğenmediğim yazarlar dışında). İlk kitabın adına bakarım( pazarlama amaçlı abuk subuk şeyler yazıyorsa dokunmam bile) daha sonra arka kapağını okuduktan sonra okuyup okumamaya karar veririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• mantıklı düşünürsek tanıdık yazarların kitabını okuduk bitti ee daha kitap okumayacak miyiz? O tanınmış yazarlar da ilk kitaplarında tanınmıyordu. Taninmiyorsa tanınır. Bakarsın içeriğine hoşuna gideceğine inanıyorsan alışsın. He kötü de çıkabilir bunu kitabın başlarında belli eder...

1|0
    0|0
  • ilgimi çeken her kitabı okurum..belki iyi bir yazardır yeni bir hayran kazanır..denemekden zarar gelmez bence

2|0
    0|0
  • Kitap ilgimi çekmişse okurum, yazarına bakmam bile

1|0
    0|0
  • Kitabı okumadan yazar hakkında fikir edinemem almamakta ona karşı önyargı olur ilgimi çektiyse eğer alır denerim.

1|0
    0|0
  • Çok satan kitapları okumam ben.Klasikler hariç...Ayrıca okuduğum hiç bir yazarı tanımıyordum ben o yazarları okuyana kadar; klasik kitap yazarları hariç.

1|0
    0|0
  • arka kapagını okurum ilgimi çekerse alırım

1|0
    0|0
  • yazar ayrımı yapmam yer altı edebıyatına başlıcam da cok 1 sene lazm bıtrmk ıcın bı turlu başlayamadım

0|0
    0|0
  • yazılan eser güzelse illa tanınmıslık benım için önemlı değil illa tanıdım yazr şartıda aramam

1|0
    0|0
  • kitap okumam:):)ama okuycak olursam tanımadığım yazarlardan çok kitabın adına ve içeriğine göre okurdum:)

0|0
    0|0
  • bilmeden bir kitap okumuştum çok hoşuma gitti bu olay bende farklı bir haz uyandırdı (ilkokudugumkitaparımaya) bilmeden aldım :)

0|0
    0|0
  • yazarı orhan pamukyan, elif şafak, ahmet altan değilse alırım

0|0
    0|0
  • Tanımam şart değil tanışırız

0|0
    0|0
  • genelde okurum

0|0
    0|0
  • kitap kurdusun demi sen :)

0|0
    0|0
    • evet de aslinda bir seyler yazmayi dusunuyorum o yuzden sordum. hani yeni yazarlarin sansi ne piyasada, onu merak ettim :)

• bitince haber veririm :)

• ben genelde ilginçse mutlaka okumak istiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Alırım. Sonuçta bugün çok sevdiğim hiçbir yazarı tanımıyordum, bir kitapla sevdim onları. Onada şans vermek lazım gelir.

1|0
    0|0
  • ben zaten genelde öyle yaparım herkesin okuduğu pek ilgimi çekmiyoda duyulmamış olanları bulup okuduğumda''işte onu ben keşfettim''gibisinden bir mutluluk olur ya ben onu hep yaşarım

2|0
    0|0
  • evet alırım farklı düşünceleri farklı hayal dünyaları okumak güzel oluyo..

1|0
    0|0
  • alirim

1|1
    0|0
  • o kitap hakkında nette veya basında çıkan yorumları okumadan kitap almam genelde yani rafa geri koyarım

0|0
    0|0
  • ilgimi çektiyse acımam basarım parayı alırım :D

1|0
    0|0
  • okuurm önemli olan yzan değildir yazanın ne anlattığıdır zatn

1|0
    0|0
  • lise dönemlerinde çok okurdum bihassa peyami safa hayranıyım.

0|0
    0|1
  • ben okurum. farklı insanların görüşlerini okumak ve çevredeki insanlar hakkında bilgi alabilirim çünkü.

0|0
    0|0
  • En çok satılanlardan hiç kitap almışlığım yoktur. Almadan önce her kitap hakkında mutlak bilgili edinirim.

0|0
    0|0
  • hiç birini tanımıyorum :/

0|0
    0|0
  • Konusu ilgimi cekerse okurum

Ve en cok satanlari okumam pek.

0|0
    0|0
  • ılgımı cektıyse guzel oldugunu dusunduysem alırım tabı kı. zaten kendı kıtapcım var kendısı kıtap kurdu o hepsını okumus oldugu ıcın onunda fıkrını alabılmek gıbı bı sansım var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...