Hangi Savaş Sanatını / Dövüş Sporunu Çalışıyorsunuz?

Ben boks ve aikido çalışmıştım biraz. Ardından Wing Chun ve Escrima ya başladım, yaklaşık 5 yıldır çalışıyorum ve eğitmen oldum en sonunda. Siz hangi sanatı/sporu çalışıyorsunuz? Aslında birbirimizle tecrübelerimizi paylaşabilir, gelişimimize katkı sağlayabiliriz..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• wing chun hangi grup acep?
    Eğitmenliğimi almıştım da salonlarla anlaşamadım. Öğrenci halimle üç kuruş gelecekti. Hepsi geride kaldı şimdi.

0|0
    0|0
    • EBMAS.. ben de aldım eğitmenliği ama yaptığımız yok öyle duruyor

• Çok doğru... İnsanlar hem Wing Chun u tanımıyor, hem de kafa olarak bir sanatı değil, kaba kuvvet kullanmayı öğrenmek için geliyorlar. Ben her gelene derdim; hiçbir sanat size herkesi alt edebileceğinizi garanti edemez, hoca da öyle. Zaten ederse, oradan hemen ayrılın derdik. Adam kırk yılını bu işe vermiş de olsa, her an her şey olabilir. İnsanlar bunu anlamakta güçlük çekiyor. Belki de bu yüzden açtığım her okulu zarar ederek kapattım :))

• Siz 2 yıldır yapmıyorsunuz

• Wing Chun bende düşünüyorum da İstanbul'da güvenilir, eğitim veren bir yer bulamadım.

0|0
    0|0
  • Hocam seminerlere wing chun da para verilirmi. Ve eldiven vs gibi neler alınacak

0|0
    0|0
    • En azından hocanızın yol, kalacak yer ve yemek ücretini karşılarsınız. Gerisini bilemem. Eğer özellikle istemedilerse eldivene gerek yok. Pek kullanılmaz.

• Ve parami vericez

• Açıklamıştım onu...

Yükleniyor...