Sevilmediğimi hissediyorum...

Geçen gün evinin önüne çağırdı beni. Çıktım yola, baktım birden yollar arap saçına döndü, bulamadım evi. Mesaj attım ona, 1-2 normal mesaj attı sonra da başladı, "dön git evine, gelme istemiyorum" falan. Dedim "kayboldum, gel beni al." Sinirli bir şekilde geldi söylediğim yere, beni evime bıraktı. Ayrı şehirlerde yaşıyoruz. Burda eski evimiz var. Son günümdü, dedim, "böyle mi ayrılıyoruz?" bu sırada ağlamaya başladım tabi. "Git evde ağla." dedi. Ertesi gün gitmeden önce fırsatım oldu ve onu aradım. "Buluşalım" dedim. "Yok, istemiyorum" dedi. Dedim ki, "bu son fırsatı kaçırmayalım bence, hadi gel." Inat etti gelmedi. Siz erkekler sinirlenince böyle uzun mu sürüyor? Ya da benim ki "karı gibi" naz mı yapıyor?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• sevme seni sevmeyeni Misir'da sultan olsa demis atalarimiz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam akıllı bir sevgilin olmazsa olacağı bariz sana değer vermiyorda seni önemsemiyorda, sevildiğini hissetmemen çok normal. Acıyorum bu tip ilişki yaşayan kişilere, neden dersen hiçbir zaman çoğu çünkü gerçek bir ilişkide yaşanılabilecek sevgi, saygı ve ilgi dolu ortamı hayatları boyunca tadamıyorlar :(

1|0
    0|0
    • Ama eve dönünce de yaklaşık 1 saat mesaj atmadım ona. 2-3 kere aradı. Mesajlar attı. Bana ulaşamayınca arkadaşıma mesaj atmış, aramış baksana bir şey mi oldu diye. Kafam karıştı.

• Erkekler garanti gorduyse olay biter guzelim sen garanti olmssn kendine kimsenin sana saygszca davranmaya hakki yok silkelen seviyorsn al kns sevmyrsan neyine katlanyrsn eger sevse seni bagrina basar adam gb davranirdi hata sende guzellk adam gb kns kiz olab sensin unutma haketmyrsn bu davranslari umarim.mutlu olursn ancak senin elinde her aey

0|0
    0|0
  • sevgili anon, görüşmek istemiyorsa görüşmeyeceksin. ısrar etmenin manası ne? hayatına onun gibi bir çok kişi girip çıkacak elbet. baş etmesini öğrenmelisin.

1|0
    0|0
    • ya çok seviyorsam, deligibi aşıksam?

• yalan dostum aşk diye bir şey yok.

• Aşk kendini aptallaştırmak değildir. Tek bir tarafın ödün vermesi değildir. 2 taraflı fedakarlık olursa güzeldir. Kusura bakma ama, ben deli gibi aşık olsam bile bu hareketleri yapanı siler geçerdim.

• Erkek arkadaşın birşeye sinirlenmemiş... Başka bir kişiyle ilgileniyor ve sen oraya gittiğin sırada olumlu bir cevap almış... Durum bundan ibaret...

0|0
    0|0
  • Sanki sevgiline biri para vermiş bu kızla çık diye :)

0|0
    0|0
    • çok sevdiği bir arkadaşının ısrarı üzerine...

• ya bırak allah aşkına sana böyle davranılmasına nasıl tahammül ediyorsun sen. Ben okurken sinirlendim yapmayın gözünüzü sevim bu kadarda.

• götü kalkmış önemli bi' şey değil

1|1
    0|0
  • Sen bu çocuğun nesini seviyorsun allah aşkına sana hayvan gibi davranıyor, ya da saf mısın bununla berabersin?

0|0
    0|0
    • Değil mi, sevseydi gönlü elvermezdi herhalde beni o halde bırakmaya?

Kızlar Ne Diyor 5

• çok karaktersiz birisi at gitsin

0|0
    0|0
  • bu ne yaaa istemıyor işte kızım senı hala arıyor musun böle adamlara yüz bile vermeyeceksın kukla veya oyuncagı degılsın onun gel dedıgınde gelesın gıt dedıgınde gıdesın ...

0|0
    0|0
  • sanki senle zorla çıkıyor gibi yani yanlış anlamada .sanki sen ilşkiyi götürüyorsun gibi geldi bana .seni sevmeyeni çok sevsende terk etmelisin bu şekilde sana davranamaz şımarmış

0|0
    0|0
  • Biz bayanlar neden erkekler kadar rahat olmuyoruz?

1|0
    0|0
    • İşte bunu merak ediyorum. Diyorum ki, "o nasıl aramıyorsa ben de aramayayım, mesaj atmayayım. merak etsin, hatta ölsün, evet ölsün meraktan." Ama aradan 5 dk. geçmiyor arıyorum.

• Evet, yaptığı tripleri ben bile yapmıyorum. Daha doğrusu yapamıyorum, hemen olayı lehine kullanıyor.

• Sen ona yüz vermişsinde ondan. Baştan yapmışsın yanlışı. Bak eğer böyle olmasaydı, ipler senin elinde olsaydı, seni kırmaktan dahi korkardı ;)

• amannnnnnnnnnn S...et

0|0
    0|0
Yükleniyor...