Kolay ve hizli sekilde vucut sekillendirme?

Vucut olculerim 79-60-80 ben vucudumu sekillendirmek ve kaslarimi guclendirmek istiyorum bana egzersizler onerebilir misiniz acabaa?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Beyaz ekmek - Tuz - Şeker - Amblajlı yiyecekler - gazlı içecekler - geç saatlerde karbonhidratlı yiyecekler ( kesilmelidir ) . Protein oranı yüksek besinler tüket. Et süt yumurta peynir yoğurt yulaf ezmesi tam tahıllı ekmek ve unutma Bu işin %50 si dinlenme %25 beslenme %25 antremandır unutmayalım.

1|0
    0|0
    • Yediklerime dikkat ediyorum zaten ama nasil olursa olsuun ekmek yiyemiyorum

• Herseyi karistirmisin ya midesi bulanmaz mi insanin oyle :/ ben balli sut bile icemeyen bir insanim yani

• Spora başlayınca ve kendindeki değişimleri görünce zaten farlı bir insan oluyorsun bakımlı birisi oluyorsun konuşman bile değişiyor sadece yediğin içtiğin değişmiyor :)

• evdemi çalışacan yoksa spor salonunamı yazılacan ona göre yönlendireyim seni...

1|0
    0|0
    • Evde

• önce iki üç alet alman gerek dambıl yay gibi ama evde yapılacak en güzel hareket sınavdır ki internette aratırsan iki üç yapiıs tarzı var bayanlara göre sandalye ile dips hareketi yap 5 kıloluk dambıllarla pres hareketkeri var internette aratabilirsin beslenmeni düzene sok mekik ve özellikle grunch hareketini yap mutlaka kosman lazım yakınınızda park varsa ya da koşulacak musait yer.. ayrıca uzman tv internet portalı var orda evde spor bolumu var orda videolar var youtubeden bu bölümüde aratabilirsin bir cok video var bu konuyla alakalı özellıkle sana söylediğim hareketlerin yapılıs tarzıyla alakalı... kolay gelsın..

• Tesekkurleer

• 79 sırt, 80 kalça. Biliyor musun, çoğu erkeğin kalçaları seninkinden geniş.
    Tahminim 35-40 kilo falansın.

1|0
    0|0
  • Eti çiğ ye sebze meyve tüket bu ücü sindirimi yormaz ona görede spor yap

1|0
    0|0
    • Cig balik belki bir derece de eti cig yiyemem ya sebze meyve zaten var

• Ben suanda taş devri diyeti uyguluyorum bir an dusunmustum onları cig etle besleniyolar ve nadiren yemek yiyorlar ama sürekli avlanıyolar yani spor yapıyorlar, ben ciğ et yemeye karar verdim ve günde en fazla 2 ogun yiyerek

• Tadi kotu mu :/

• Homeworkouts googleda detayli cikar squad en iyisi

1|0
    0|0
  • evde olacak iş değil bu :)
    spor salonuna gitmen gerekli..

1|0
    0|0
  • Git bir spor salonuna hocalara danış sıkı spor yap iyi olursun işte

1|0
    0|0
    • Spor salonuna gitmek icin vaktim yok ya tam gun okulum var dersanem falan var aksam eve geldigimde evde yapabilecegim biseyler ariyorum

• bir caresine bakicaz o zaman :/

• Bak bak isteklisin en azından o da bişey :)

• Squad yap kalca bacak gelişir

1|0
    0|0
  • Şınav mekik çek en doğal spor ve basit

1|0
    0|0
  • seks güzel bir egzersizler bence

0|0
    1|0
  • fitness 3 ay yeterli olucaktır sıkı bir çalışmayla tabikide

0|0
    0|0
  • Göğüsler küçükmüş

0|0
    0|0
    • Sence soruda onu mu sormusum?

Kızlar Ne Diyor 1

• önce biraz kilo al yemek ye çok zayıfsın hiç kalça göğüs yok tek sporla olmuyo bu işler

1|0
    0|0
    • Sasirtiyim seni :D 38 kiloyum :D

• Aci biber hastasiyim da hani ufak biberler oluyo ya cerez gibi yiyorum cok yakarsa ustune ayran falan. Cok etkilemiyo beni

• ekmek ye yemek ye metabolizman çok hızlıysa doktora git

Yükleniyor...