Bilgisayarınız kafayı yedi. İlk işiniz ne olur? :)

2 saat kadar önce benim pc birden yavaşladı, ne olduğunu anlamadım resetledim düzeldi 10 dk sonra yine aynısı oldu ben de çaktım formatı:)

Böyle ufak sorunlarda siz ne yaparsınız bilgisayarınıza? Benim gibi kökten çözümmü yoksa araştırmacı ruhunuzumu öne çıkarırsınız:)

Sistem kurmak bana daha kolay geliyor nedense acaba ne oldu diye 2 saat araştıracağıma :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım o pc nin yavaşlamasıi pc nin aşırı ısınmasındani onunda şu anki nedeni yaz ayı olması... bilgisayarını serin yerde tutmaya bak... mesela ben vantilatör koyarım dibine bilgisayarda çok işim olursa...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3gündür bende bilgisayarla uğraşıyorum bağlantı olduğu halde sayfalar açılmıyordu daha beter bozarım diye korktum.internetin servisini ara bilgisayarın servisini ara 3gündür sinirim bozuldu.en sonunda bilgisayarı fabrika ayarlarına döndürdüm ama herşey silindi gitti

0|1
    0|0
    • modemin ethernet kablosunun ışığını kontrol ettin mi?

• interneti kablosuz kullanıyorum ama kabloyla çalışıyo kabloyu çıkarttığımda bağlantı olmuyodu

• o zaman senin pc inde alıcılık sorunu var diyeyim:D ya da modemden aktarım sorunu var... wifi de kimi modemlerde çabuk şişme oluyor 1 saatte bi reset atarsan daha sağlıklı anlaşırsınız:)

• Çok fazla teknik bilgim yok bu konuda, elimden pek bir şey gelmez

0|1
    0|0
  • direk çat pat kasaya girişiyorum ben tam ayağımın dibinde valla basıyorum tekmeyi. yeni bilgisayarıma henüz tekme atmışlığım yok ama kısmet bakalım.

0|1
    0|0
  • CCleaner diye bi program var tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
    • o programı bende kullanıyorum 5-6 senedir hem... o ayrı bi konu... genelde işlemcisi düşük veya HD si dolu pc leri iç temizliğini temizlemek ve hatalardan ayıklamak için kullanılıyor... ona bakarsan pc cok fazla ısınmasın diye oyun oynarken mesela kullanılan programlar var game booster diye... ama hava sıcaklığından kurtulmak gerek şimdiki sorunu bu...

Erkekler Ne Diyor 9

• Fan, toz sebebiyle görevini yerine getiremiyor olabilir diye bakarım. Sonra gereksiz uygulamaları kaldırırım. Başlangıçta otomatik çalışan programlara bakarım vb.

0|1
    0|0
  • Havalar sıcak ve bunaltıcı.. %99 ihtimalle fanın soğutmasının yetersiz oluşundan kaynaklanıyordur. Fan iyi soğutamazsa bilgisayar yavaşlar ve donar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle uğraşırım dostum. Bu konularda acayip bir sabrım vardır ve etrafıma dikkat ederim senin gibi reset format kolay çözümleri seçerler. Bilgisayarı ve sorunlarını iyi bilen etrafımda sürekli yardım istenen biriyim. Bunuda sabırla sorunları çözmek için uğraşmama borçluyum :)

0|1
    0|0
  • walla bnde bi kaç formatladım baktım olcak gibi değil değiştirdim pc topladım şimdi cok guzel memnunum

0|1
    0|0
  • Hiç bişey yokken yavaşlıyorsa yeni bir fan alıp takardım, anlarımki aşırı ısınmadan dolayı böyle oluyor ve içindeki fanlarda bi problem var

0|1
    0|0
  • AVG PC Tuneup 2011 diye bir proğram var...onu yükle ve günde bir defayı işaretle...sonuçta günde bir defa çalışarak gereksiz dosyaları silerek,sizi yavaşlatan problemleri ortadan kaldırıp,sisteminizi onarıyor...

altenatif proğram ise ; speedUpMyPC adlı proğram...((bunu yükleyemezsen))

bunu yükle; Uniblue RegistryBooster (((son iki proğram aynı ürün,sadece hız farkı var)))

0|1
    0|0
  • tamir etmek olur :D

0|0
    0|0
  • apple store un yolunu tutarim

0|0
    0|0
  • laptop ise tam klavyenin ortasına sert bir yumruk atarım. en azından stresimi alır.. sonrasında mantıklı düşünmeye başlar beynim..bad sector yoksa da artık olmuştur, garantiye veririm :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...