Erkeğin "Bugün ne giysem" i seyretmesi?

Geçenlerde kız arkadaşım sms attı ne yapıyorsun felan diye bende o sırada bugün ne giysemi seyrediyordum,bugün ne giysemi seyrediyorum falan dedim,sen kız mısın dedi,ne alaka sadece kızlarmı seyreder ayrıca ivana sert hoş bayan dedim.

Triplere soktu beni,sizce bir erkeğin bugün ne giysemi seyretmesi neyi ifade eder?Ayrıca benden başka seyreden erkek var mı?Kız öyle deyince merak ettim.

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim eski erkek arkadaşımda izlerdi. Bak şimdi aklıma geldi. Ben Evim Şahane izleyelim derdim o yok Bugün ne giysem diye tuttururdu. Abazalıktan hep var ya. Sanki ordaki kızlar bir şeye benzese hani içim yanmaz. Açsın victoria secret izlesin bir şey demeyeceğim yani. Demiştim ama abazasın diye. Ordaki kızlara bakıyordu işte.

0|0
    0|0
    • Okullar kapandı,gündüz seyredebileceğim programlardaki en iyi hatunda ivana olduğuna göre onu seyrediyorum,ayrıca az önce seyrettim link arkadaşının durumları bendede mevcut :D

• Ay ivanaya baksa cidden bir şey demeyeceğim oraya çıkan kızlara bakıyordu ya çok tipsizler.

Kızlar Ne Diyor 10

• çok saçma tabki de izleyebilirler.trip atmaya yer aramış bence.

0|0
    0|0
  • ben bile izlemiyorum ama tabi saygi duymak lazim

0|0
    0|0
  • Erkekler de izler gayet dogal bir durum belli bir amaca gerek yok onlar da kadinlarin giyimini merak edebilir dogrusu ben giyim konusunda bana fikir verebilecek erkek arkadas isterim

0|0
    0|0
  • bende izliyorum :D sevgilim izlese ımm sorun yapmam ben ne varki .

0|0
    0|0
  • senin kız fazla saf anlaşılan

0|0
    0|0
    • Saf değilde iyi niyetli diyelim,benim arkadaşım olması için birazda iyi niyetli olması gerek :)

• hehehehe bende istemeyen kendi gider derim :)

• canıma com com diyosun yani. cok güzel.

• can sıkıntısından izleyebilirsin bunda bişey yok

0|0
    0|0
  • bugün ne giysem'i izleme amacın belli sorun yok bence :D

0|0
    0|0
  • ne amaçla izliyorsun ? kızlara bakıyosun dimiiiii :D

0|0
    0|0
  • bı anormallık yok ızlebılırsın ızlıyecek bırsey bulamayınca bende bakıyorum arada

0|0
    0|0
  • benım sevgılım de ızlıyor. hatta hakanı ıkımızde cok begenırız. hakan gıbı de cok bılır zaten :) ınsan tıplerını ıncelıyoruz memlekettekı o kadar adamı baska nerde gorucez hem de bırseyler ogrenıyoruz eglenıyoruz vs. guzel program..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben daha çok bana herşey yakışırı izliyorum :)))

0|0
    0|0
  • bende izliyorum.ordaki gerizekalıları ayrı bir hayvan türü olarak görüyorum.incelemek zevkli oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...