Kapat

Sence bu fizik nasıl? Bence bir 14 kilo fazlalığı var. ( Resimli )?

Sence bu kızın vücut hatları nasıl?

http://i.hizliresim.com/vozR0p.jpg

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Resimdeki sahis kendisi olmayabilir arkadasin, yorumlar komik.

Bencede kilo vermesi lazim, tahmini boy 172 civari. Sanirim en az 10~15 kilo vermesi sart. Ama kilo verirsede tadindan yenmez.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Of of of maşallah maşallah basenlerin epey geniş boyunda var sanırım itici dururyor bencede 15 kilo vermen gerek kilon kaç?

0|0
    0|0
  • bira fıçısı gibisin git zayıfla

0|0
    0|0
  • Yemis yemis sicmamis

0|1
    0|0
  • Yok anacım, kötü bu..

0|0
    0|0
  • Bana kalirsa hic zayiflama goguslerini buyutmenin yollarini bul eger ikisi esit olursa cok cekici ve harika bir gorunume sahip olursun boylelikle tamda erkeklerin hayalindeki gibi olursun

0|0
    0|0
  • Her durumda kalça geniş, kilo versede değişebileceğini sanmam ama sporla sıkılaştırabilir... Armut tipi vücut yapısı var.

0|0
    0|0
  • yol gostermeye baslasam bir kac ay sonra seni rahat birakmam iyisimi ben konusmym sonra skistirdi taciz etti olur

0|0
    0|0
  • Sıkma be canını ama sağlığımız için tayt giyme

1|1
    0|0
  • çok şişman değil bu türkiye ortalaması böyle. bir 5 10 kilo fazlalık var, verirsen süper olur.

0|0
    0|0
  • 14 kilo verirse zaafiyet geçirmesin :)

0|0
    0|0
  • Memeleri küçük götü büyük. Alttan üstten sıkılmış diş macunu tüpüne benziyor.

1|0
    0|0
  • Fizikmi? Nerde?

0|0
    0|0
  • Kotu benim fkrm tbi

0|0
    0|0
  • kilolu biraz :D

0|0
    0|0
  • Var var biraz fazlalık var hakikaten

0|0
    0|0
  • 4 kilo ver yeter fizigin gayet iyi

0|0
    0|0
  • çok hoş ele gelecek türden

0|0
    0|0
  • oooooooooovvvvvvv tam istediğim gibi :)

0|0
    0|1
  • Orantı yok, kilo verse belki kurtarır.

0|0
    0|0
  • yuz guzelse kilo vermeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Bel kalca bölgesi fena

0|0
    0|0
  • biraz var ama 3 ay fitness yeterli olucaktır

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? Bu vücut 3 ay fitness'ten sonra incecik ve sıkı bir vücut olur mu?

• :) :)

• kalçası çok geniş. Beli de ince değil. Tayt giyerek durumu kurtarma çabası

0|0
    0|0
  • Kalca büyük göğüs küçük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Üstün ince ayak bileklerinde tabi basenlerine göre. Basenlerin geniş lakin boyun filan iyi vücut hatlarinda güzel. bir 15 kilo ver git manken ol :))

0|0
    0|0
  • Birazcık kilo verirsen çok çok iyi olur. Düzenli spor yapar ve doğru yeme alışkanlığı kazanırsan halledersin.

0|0
    0|0
  • sen bunlara bakma baciko :DD
    sankı kendılerı süper boy fızık omuz oo muthıs demı :DDD
    bu arada yuzune yaptıgın smıle efektını ben de cok kullanıorum sevdım heheh :D

0|0
    0|0
  • Bel simidi çok kötü duruyor:(

0|0
    0|0
    • Farkındayım canım bacakalrım ve basenlerimde kötü duruyor ama zayıflıcam ;)

• Benim de geçen sene basenlerim tam 99 cm di. Şu an 86-87 arasında değişiyor, 1 sene içinde ciddi bir incelme kaydettim yani. Ancak 1 sene diyorum bak öyle 3 ayda falan büyük fark sağlayamıyorsun, tek yaptığın iş spor olmadığı için mutlaka aksıyor. Ben haftada en az 4 gün spor yaptım, okulum yoğun olduğu için daha fazla yapamıyordum. Salona da 3 ay kadar gittim ancak asıl değişimi evde disiplinli bir çalışmayla sağladım. Özellikle pilatesin etkisi çok büyük oldu ve ciddi oranda incelmemi sağladı. Bunun yanında zumba da çok etkili bir incelme yöntemi. Örneğin 30 dk zumba yapsan, sonrasında 20 dk pilates yapsan ciddi incelme sağlarsın.
    Bu da resmim, ilk resim incelmeden önce, ikincisi inceldikten sonra. Şimdi ince halimden daha da inceyim;
    http://hizliresim.com/Od2yl5
    Yani "basenler erimez" diye bir şey yoktur. İsteyince her şeyi yaparsın, tabi disiplin de gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...