Askerde başınızdan geçen ilginç bir olayı paylaşır mısınız?

askerde başınızdan geçen ilginç bir olayı paylaşır mısınız?

0|0
626

En İyi Erkek Görüşü

• 90/1 gitmiştim,7 gün discoya düştüm bizim tugayında hapisi çok kötüydü =( millete eziyet ediyordu bütün gardiyanlar.. Neyse beni sabah teslim ettiler 2 3 saat kadar eziyetini çektik sonra cezaevinin komutanı geldi, soyadımı görünce bir isim söyleyip tanıyormusun diye sordu =) Tanıyorum amcam olur dedim hemen telefonunu verdim yazıhaneden aradı senin yeğen burda ne yapayım diye sordu =D Çok iyi arkadaş çıktılar, gardiyana beni gösterip alın bunu yatakhaneye götürün 1 hafta çıkmasın dedi =)) 1 hafta yemek ekmek ayağıma geldi sonra ceza bitti bölüğe döndüm=) Bölük astsubayıda artık akıllanmışsındır dedi =D Evet komutanım çok kötüydü allah kimseyi düşürmesin oraya dedim inandırıcı olsun diye =D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• gelin kizlar burda bize ekmek yok

0|1
    0|0
  • bence bu soruya bedelli yapanlar cevap versin :)

1|0
    0|0
  • Bedelli anıları :)

0|0
    0|0
  • Şimdi bişey merak ediyorum askerden dayak yemeden ayrılan erkek yokmuş doğru mu ? yani ben dayak yemedim diyen yalan söyleyen biriymiş. belki bu aralar yok öyle bişey ama eskiden sırf böyle miydi gerçekten ?

0|0
    0|0
    • yok artık. askerde dayak yiyen azdır zaten. ben dayak yiyen 1-2 kişi gördüm onlarda hakikaten vukuat tiplerdi.

• ayy inanmıyorum suçsuz günahsız yediniz dayak :(

• dayak falan yiyen olmadi bizim bolukte ama yan bolukte yagmurlu bir havada yuz ustu camura yatma cezasi verildi

• Askerliğimde vukuatım olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • malesef :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Foseptik çukuru taştı.Boruları filan bize taşıttılar.Sonra vidanjör geldi.Başladı çekmeye.Neyse borunun biri iyi bağlanmamış.Kalanını anlatmak istemiyorum...

Askerlik bundan ibaret işte

3|0
    0|0
  • Koğuş nöbeti gelip çatmıştı, 03.00 - 04.00 zaman aralığında... Neyse, o gece de öyle bir yağur yağıyor ki anlatamam. Koğuşun dışındaki helaya gitmektense, millet uyuyor, kapıyı aralar bir bulut edasıyla işerim dedim... Lan tam işiyorken bir baktım komutan o yağan yağmura rağmen yolun ortasında - koğuşun tam önünde - duruyor gözlerini bana dikmiş vaziyette...İşemeyi kesip, ben ve küçük asker hemen içeri kaçtık aradan iki üç saniye geçmeden kapı aralığından bir baktım ki; komutan yok ortada... Anladım ki halüsinasyonmuş... İşeme devam ettim mına going 3<

1|0
    0|0
  • Bilgisayar programcısıydım , tuğgeneralin bilgisyarını tamir ettim işim bitince Aslanım seni birliğine bırakayım dedi.. 5 dk yol yanında nefes bile alamıyordum desem yalan olmaz ...beni kırmızı felamalı makam arabasıyla birliğe getirdiğinde o sırda içtima alınıyordu Komutanımız sesli bir şekilde DİKKATTT çekti tüm bölük arabaya selam verdi içinden ben indim :DDDD ogünden beri komutanlar bana hep iyi davrandı :DD:

0|0
    0|0
  • laftan sözden anlamayan bi devrem vardı dünya umrunda değil sabah ictimasında karakol komutanı oğlum bu güne kadar ne dediysem yapmadın sen beni s..lemiyonmu dedi, estafurullah komtanım öyle şeymi olur ben sizi s..liyorum dedi. komutan çıldırdı şunu götürün yoksa beylik silahımı temizlerken vurucam bunu dedi. bütün karakol yerlerdeydi.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir gündü intikaldeyiz yani dağda üst bölgesindeyim hepimiz bir yere seriliş yatıyouz bu arda nöbetçilerde uyumuş.Bir bağırtıyla uyandık uyuyan herkesi kaldırdı sıraya dizdi ve baştan sona saydı sayı 12.. o haftada diyarbakır silvanda 12 şehit vermişiz.bize bi girişti :) olan oldu yani

0|0
    0|0
  • ilginç değil ama bizim elemanlardan birisi bayan yüzbaşının dolabını patlatıp sutyenini çalmış. tabi ele vermedi kimse birbirini dolayısıyla başlasın eğitimler, kitlensin çarşılar, silinsin süpürülsün her yer : )

0|0
    0|0
  • Komutanla aramda geçen diyalog hayli ilginçti.

Komutan : Sana söylediğim belgeleri hazırladın mı?

Cob : Sizin asker belgeyi hazırlamamış komutanım, o belge olmadan hazır olmuyor.

K : Ben sana hazırlamamışsa sen hazırla demedim mi?

C : Yooo demediniz komutanım

K : İlla demem mi lazım ?

C : ?/@!* E-emredersiniz komutanım.

0|0
    0|0
  • Ictima sirasinda yildizlarla arkadas olmustum. Dans edip bana bakiyorlardi. (-) bilmemkac derece sogukta isiklari icimi isitiyordu gecenin saat 11'inde

0|0
    0|0
  • Terzi arkadaştan binbaşının elbiselerini alıp gece turlamıştım. bi kaç uzman cavus selam durdu :) gazınoda da butun boluk ayaga kalkmıstı takı şapkayı cıkarana kadar. :)

0|0
    0|0
  • Beni olay çıkmış bir kız yurdunun önüne nöbetçi diktiler. Sonra gece yarısı saat 01:00 a doğru kızlar beni içeri aldı. Ben ve 17 kız. Sabaha kadar eylendik, seviştik, tavla oynadık, bir birimizi ıslattık, şişe çevirdik üstüne oturduk. Ohoo neler neler.

0|0
    0|0
  • En ilginci esas duruşunu göstersene oğlum diyen alay komutanı albaya esas duruştayım komutanın cevabının verilmesiyle başladı çocuk alay dan dış karakola sürüldü ve mesajını birzat ben yolladım karakola( muhabereci olarak.)

0|0
    0|0
  • valla dostum kısa dönem olarak yaptım 10 kişinin sorumluluğu benim üzerimdeydi sürekli kavga ederlerdi i*neler kabak benim başıma patlıyordu .

0|0
    0|0
  • Pisuvarda ayaklarını yıkayan arkadaşım vardı adam bilmiyor görmemiş ki

Tuvalet taşının üstüne sıçan :S

0|0
    0|0
  • ekinokswest ahbap: bizim bi rütbeli vardı rober hatemoyu çok severdi.

biiir çok sıkıldım ikii yerim çok dar----aaiai ii aa aaa iiiyi ii aa(saf sevgilim) - şarkılara da böyle eşlik ederdi.

0|0
    0|1
    • aslında bir çok komik ve güzel anım var fakat benim için kıymetli olan o anılarımı bu gibi yerlerde paylaşmayı sevmiyorum. nihayetinde en kıymetsiz olanı burada paylaştım.

• kargo uçağıyla İstanbul'dan Diyarbakır'a tutuklu götürmüştük. Eğlenceli ve mide bulandırıcıydı, 5 sefer kalkış iniş perte çıkartıyor .

0|0
    1|0
  • askerlik dışında geniş anı literatürüm var. bakalım yakında ona da gideceğiz ve anımıza anı katacağız.

0|0
    0|0
  • üsküdar şemsipaşa lokali teras katında dolmabahçe manzaralı , kah oturarak kah sigara içerek gece nöbetlerinde mangal yapıp ısınıp karnımı doyurarak askerliği yedim ;)

0|0
    0|0
  • daha gitmedik be abim.

0|0
    0|0
  • bitince paylaşıcam, söz.

0|0
    0|0
  • Acemiler cephanelikte yangin cikarmisti.resmen iseyerek sondurduler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam