Banka çarı merkezlerinden Denizbank mı Garanti bankasında çalışmayı mı tavsiye edersiniz?

bu bankalar ve çalışma koşulları hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• sonuçta çağrı merkezi bu başlangıç için hiç farketmez. tabi denizbank'ta daha az müşteri var o demek ki daha az yoğunluk

0|0
    0|0
  • garantide çalışan arkadasım var cok iyiymiş herseferinde söylüyor :D s**ktimin palesi :D bi bok varmış gibi :D bizde tamirciyiz işte 7 senedir tamirciyim bişey mi diyom herkeze lan :)) pardon bayan size değildi :) burdan haykırmak istedim sadece :) soryy

0|0
    0|0
    • ne dio mesela o arkaoaşın bu bankayla ilgili

• ailen gibiler :) dışarıda bulamadığın bazı imkanları ayagına getiriyorlarmış :) daha sayarımda uzun olur

• olsun say önemli bu bilgiler benim için

• Bankanın ne olduğu önemli değil. Hangisinin özlük hakları fazla veya parası fazlaysa ona göre karar ver. Çalışma saatlerine bak. Eğer ikisi de aynıysa evine yakın olanı tercih et. Eğer ikiside aynı uzaklıktaysa çalışma ofisi güzel olanı seç:)

0|0
    0|0
  • nice çalışma alanalrı vardır çalışma şartları ağır ama arkadaşlıkları çok sıcak,nice çalışma sartları haifi ve arkadaşlıkları soguk,Senin hangisini seçecegin önemli ?

0|0
    0|0
  • bankada calısmam ne gereği var .. :)

0|0
    0|0
  • deniz bank

0|0
    0|0
  • Çalışma avantajı vardır fakat ben yine de farklı bankalara yönel derim ;) Kırmızı iyidir.

0|0
    0|0
  • Bilmiorm da finans bakta yokmuydu daha önce sormuştn bu soruyu die hatirliorm. Finans demştm bn .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• garantide çalışma müş.çok o yüzden çağrı yoğunluğuda çoktur denizbankın müş.garanti kadar çok değildir en azından hatta bekleme süren olur ;)

0|0
    0|0
    • garantinin belli bi müşteri kitlesi var o yüzden çalışma şartları bence daha hafifdir ama denizbank yeni müşteriler edinmek zorun da o yüzden daha fazla iş yoğunluğu vardır

• yanılıyosun

• ikinizde doğru söluo olablrsinz

• çağrı merkezinde çalışmamayı öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...