Bileğim İncindi !?

Arkadaşlar ben kalecilik yaparken elimi hafif bırakmam sonucu karşı taraf çok sert bir şekilde topa vurdu benim el geriye gitti bildiğiniz. O zamandır ağrıyor bileğim. Yaklaşık 1 hafta 1 gün oluyor. Doktora git demeyin lütfen alçıya alacak 1 ay bekletecek biliyorum. Elimde sorun yok çok rahatça oynatabiliyorum. Ama elime sert bir darbe gelince tekrar ağrıyor. Şimdi asıl soruya gelelim ;

2 gün sonra hazırlık maçım var sizin bildiğiniz böyle işe yarayan tavsiyeler var mı? Ne bileyim eskiden anneden babadan kalma ağrılar için tarifler gibi :D Her türlü cevabı bekliyorum zamanım kısıtlı.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tek yapabileceğin boksörler eldiven içine bir bant takar bileği azda olsa sabitler doktora gitmek dışında en iyi çözüm bü

0|0
    0|0
    • Bende öyle yaptım. Eczaneden sargı bezi alıp elimi sarıyorum. Ne kadar zamanda iyileşir bu.

• Her sporu deniyorum yüzme ile başladım 2 sene sonra futbol a başladım 8 sene futbol daha sonra 2 sene atletizm 1 Sene kung fu yaptım şimdi ise muay thai yapıyorum :D spor yapmadan duramam

• Maşallah. Atletizm + kung fu =jackıe chan

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptıgın sey cok yanlıs. Böyle sorunlar ileride daha ciddi bir şeye yol açabilir. Bileğindeki o kas dokuyu o sert toptan dolayı, ters hareket olarak kaslarını incitmişsin. Sen kaslarına iyileşmesi için süre vermelisin kalecilik yapmaya devam ederek sorunu ciddileştirirsin.

0|0
    0|0
    • Sen yanlış anladın. Benim elimin tamamı değil. Bileğim köşesine baskı uygulayınca ağrıyor. Zaten bu pazartesi okullar açılıyor, açılır açılmaz bileğimi doktora göstericem.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bengay sürebilirsin müsabakadan önce ısıtması için buz bu saatten sonra etki etmez buz yap dicem ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...