Fitness yapanlar buraya?

vücut geliştirme de püf noktalarınız neler? hangi supplementleri kullanıyorsunuz? antrenman yaparken kasları zorlamak gerekir mi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Superset - Weider Protein tozu - Hııt kardiyo. Bu 3 ünü araştır sana kestirme yol sunuyorum başarılar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein tozunun iyi oldgunu duymustum sen yavastan basla ilk zamanlar normal agırlıklarla zaman geçtikçe yükü arttır barfiks çekebliyosan tamamdır mekikte flan iyi ol karnı iyi şekillendiriyo o

0|0
    0|0
    • ters barfils 10 tane düz 5 tane çekiyorum ama karın kasım çıkamdı 7 ayda fit gözüküyorum ailemi ikna edebilirsem protein tozu alıcam onlar para varmezse idda çare :)

• mekik çekiyorum 4 set 15 tane elimde 7,5 kg ağırlıkla bide yere paralel sephada bacak çekme yapıyorum

• Tamam iyi işte normal ilerle ama hep eşit yapma arttır her gün onar tane sayılarını yor karnını. Herkesin vücudu aynı değil birininki 5 6 ayda şekillenir baskasınınki hemen farkeder. Benm karnım hemen farkedildi mesela sen çalıs bunlar faydalı şeyler

• Yapmayanlar nereye? Niahahah

0|0
    0|0
    • onlar kapı dışarı bu devirde spor yapmayan kaldı mı ya özellikle erkekler yapmalı kas için ben 7 aydır yapıyorum ideal vücuda kadar devam

• Yakıcaksın yanmazsa harekt dgru değil spor hocan sana bir plan cıkartır ona gre davranrsın burdan yardımcı olmaz zor ztn

0|0
    0|0
    • 7 aydır yapıyorum kasları artık baya zorlamaya başladım göğüse 35-37 girerken son sete 42 girdim 2 gündür mikro yırtıklar var

• Kol kaslarına dgru yırtıklar catlaklar olusuyo ya onlar kasın fazlası da hoş değil

• benim kollar 30 göğüs 95 omuz 109 bel 77 ölçülerim bunalar yani vücudum normal

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç hap map kullanma tamamen doğal çalış. Vücut yapın nasıl ise o derecede kas çıkar. Benim gittiğim zamanlar bir adam vardı 2 yıldır orada spor yapıyormuş. Ama vücudu belli etmiyordu yani kasları falan fışkırmıyordu ama hayvan gibi gücü vardı. Ben bir 6 ay gitmiştim. En az 3 ay gitmelisin ki vücut açılmalı. 3 ay gitmedikten sonra boş. 3 ay gidip bırakmakta boş. En az 3 ay sonra vücut şov yapmaya başlıyor.

0|0
    0|0
    • 7 aydır gidiyorum düzenli

• Dediğim gibi fazla zorlamaya gerek yok. Vücut kapasitesi neyse o ağırlıkta çalış.

• 40 ı biraz zorlansada kalkıyor 42 son set olduğu için yardım alıyorum

• Bro yeni başladıysan hemen zorlama 2-3 ay sonra zorlarsın, ağırlıklarıda yavaş yavaş arttır, beslenme çok çok önemli düzenin olsun ona göre beslen özellikle protein ağırlıklı, hergün spor yapma arada dinlen, su tüketiminde oldukça önemli antreman sırasında ve sonrasında bol su tüketmelisin

0|0
    0|0
  • gereksiz supplement kullanımına karşıyım, spor öncesi sonrası doğal şeyler alıyorum, supplement gelişme durduğunda alınan bir takviyedir gelişiyorsan gereksiz

0|0
    0|0
    • gelişmem yavaş oluyor bu hafta kendime besin programı yaptım antrenman sonrasına
      Pazartesi=Tavuk göğüsü soya fasulyesi pilav
      Çarşamba=Tavuk göğüsü kuru fasulye makarba
      cuma=tavuk göğüsü mercimek pilav

• ek besinlerim yok işte o yüzden sonra yapıyorum çok masraflı fiyastları protein tozunun

• protein tozuna gerek yok gelişme aylarca durana kadar ilk 2 sene durmaz zaten. iyice profesyonel kaynaklardan makaleler yazılar oku not al burada takılarak olmaz bu unutma :) LESS WORDS, MORE ACTION.

• supplement kullanmıyorum henüz , kasları zorlamak derken yeterince çalışıp yırtacaksın kası fazla kasmaya gerek yok :D püf nokta düzenli beslenme

0|0
    0|0
    • zaten yıtmak için zorluyorum ama kol kasını zorlamak çok zor belden güç almak zorunda kalıyorum kaldırırken

• onu yaparkende belden güç alman saçma geliyo bana ya , sehpatadasın zaten bide kitle vücudunu koltuk altına kadar sok sehpayı sonuna aç kolu ki kaz uzasın

• cabre crul du pardon scoot crul dambell ile var

• 30-45 dakikadan fazla antrenman sadece vücudu yorar. Egzersizlerle protein almalisin ama toz onermem kesinlikle doğal yiyecekler sut balik tavuk göğsü yumurta yogurt yeşil sebzeler. Protein ve agirlik egzersizi öneririm. ama antrenman en fazla 45 dakika olmali ve yorulduhunuz anda birakin olasi bir yirtiktan kurtulmak için

0|0
    0|0
    • program 3 güne bölünük mekik ile 1 1,5 saat sürüyor

• Oo o zaman iyi programına devam edebilirsin

• kasımda yeni programa geçicem zaten o zaman 1 basamak daha sıçrar vücudum

• Öncelikle amacın ne? kilo almak yani yapılanmakmı yoksa kas kütlelerini arttırmak mı? antremandaki ağırlık durumların nasıl antreman süren ne performansını nasıl buluyosun?

0|0
    0|0
    • kas kütlesi tabii ki ama biraz yavaş gibi gelişme ama spor hocaları 7 aydan beri gözle görülen değişim oldu diyorlar bende onlara inanıyorum şahsen insan kendisi anlamıyor çol
      k

• 21 porsiyon çıkıyormuş ama şu an da para durumum alacak kadar müsait değil beklemem lazım

• Bekle o halde

• 3 aydır spor yapıyorum. Gelişim var mı yok mu diye her ay fotoğraf cekiyorum. Bariz bir şekil de gelişme var. Fakat ilkin yağlar gitmeye başlıyor yani ona göre hem kas hem cardio ama yoğunluk cardio.

0|0
    0|0
  • Istersen sadece protein tozu al. Onuda illk bir aydan sonra kullanmaya basla. Kilolu biriysen hic gerek yok. Aletler var spor salonunda hoca ilk basta gosterir zatn. Benim puf noktam az kilo çok tekrar.

0|0
    1|0
    • 7 aydır gidiyorum 59 kiloyum ama protein tozuna tamamen güvenim yok almak istiyorum ama tereddüt üm var

• Protein tozu kullanama günde 4 yumurta göğüsle trizeps sırtla bzeps yap gerisini siz düşününag

0|0
    0|0
  • ben kullanmadım ama iyi calistim iyi beslenip iyi uyudum sonuclari cok iyi oldu

0|0
    0|0
  • Fitness ayrı vücut geliştirme ayrı hangisini yapacan

0|0
    0|0
    • vücut geliştirme ama ikisininde ortak noktası var sağlıklı yaşam iyi beslenme

• mantıklı sağol

• rica ederim iyi çalışmalar :)

Yükleniyor...