Fitness yapıyorum ama kilo veremiyorum?

3 ay oluyo ama sadece 1.5-2 kilo falan vermişimdir neden böyle oluyo kardiyo da yapıyorum çok yemek de yemiyorum. Hatta bir ara günde 2 öğün yiyodum düzenim bozulmuştu biraz. Daha önce de altı ay fitness yaptım bırakmak zorunda kaldım sonra da biraz az yiyince 5 kilo verdim kısa sürede. Bunun sebebi neee

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şunu söyleyeyim kilo vermenin tek yolu bilinçli beslenmedir. günde 2 öğün kilo aldırır evet çünkü aç kalıyorsun aç hisseden vücut kendini korumaya alır yağ depolar. yapman gereken günde 6,7 öğün yemek ve kalori hesabı yapmak günlük ihtiyacının 300 ya da 400 kalori altında alırsan spor yapmadan da kilo verirsin yediğin şeyler doğal olsun ve yasakları sayıyorum. basit karbonhitratlar (beyaz ekmek, pirinç pilavı) yerine günlük 100g esmer ekmek veya bulgur pilavı, şeker kesinlikle yok ne çay da ne de tatlıda kısaca tatlı bişi yok, tuz tamamen yasak, meyve suları dahil bütün şekerli fabrika çıkışlı içecekler yasak, cips dondurma kola zaten söylemiyorum. umarım yardımcı olur aklına takılan bişi olursa yazabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayrıca şöyle bir durum var. Yağlar kasa dönüşüyor dur. Sıkılaşıyorsundur. Fotoğraf çek bir ay arayla.

0|0
    0|0
  • Az az ama sık sık yemeye özen göster. Ayrıca kardiyoya ek olarak bölgesel çalış.

0|0
    0|0
    • fitness diyorum ya hemkardiyo hem ağırlık antrenmanı

• Zamanla verirsinn... once vucudunun alismasi lazimm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...