İnsanlara itici gorunurmuyum bu şekilde?

Arkadaşlar ben taekwondo cuyum, futbola acaip ilgim var birazda acimasizim çokça kavga ederim kizlarla ama parklarda köşelerde gördüğünüz liseliler gibi değil tabiki aile kiziyim. bu özelliklerimden dolayi insanlar benimle arkadaş olmak istemez ya da beni itici kilarlarmi?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Itici mi? Yok artık.. Senin gibi bir arkadaşım olsun yıllar önce kuşatıp alamadığımız Viyana yı alırım ben beaa :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Herkesin bir öznel tarafı ya da tarafları vardır ve diğer insanlarda bu öznelliği sever ya da bu öznelliğe aşık olur. Sende diğerlerinin yaptığı şeyleri yapsan sıradan olurdun ve illaki oralarda bir yerlerde senin tarzında insanlardan hoşlanan seven birileri vardır ve yine illaki senin tarzındaki insanlardan nefret edende. Takma takılma istediğin gibi yaşa birbirinin aynı insanlar arasında farklı olmak her daim seni çekici kılar içinden geldiği gibi takıl normalleşmeye kalkma.

0|0
    0|0
  • Fütbolu yalnızca oynarım ilgim yoktur gs nin 11ini bilmem, insanlara çok çabuk acırım, ssadece sevdiğim bir kıza (sevgili, kız kardeş, kız kuzen vs) sarkan biri olursa kavga ederim
    Tam zıt sayılabilir yani :) sence ben itici miyim?

0|0
    0|0
  • Ceren sen misin l*n

0|0
    0|0
  • Umrumda bile olmaz hatta bayılırim

0|0
    0|0
  • Mevzuya girerim seninle he

0|0
    0|0
  • haftaya mevzu varda rica gelebilirmisin :D :D

0|0
    0|0
  • seni yolda görsem yolumu çeviririm, ilgi alanlarını değiştir bu şekilde gerçekten iticisin

0|0
    0|0
    • Sencede kirici olmadimi bu cevap?

• Kardeşim ben kimse için ilgi alanimi değiştiremem buradaki kişilerin yarisi itici olmadigimi söylüyorlar sen kiz arkadasini hanim hanimcik secersin olur biter :) alttaki arkadaş söylediğin kelimeler kaliteni düşürüyor adam gibi yorum yap yapacaksan :)))

• kimse için ilgi alanını değiştiremez misin :) peki neden bu soruyu soruyorsun :D :) bu soruyu sorduğuna göre insanları kaybetme korkun var alttaki arkadaşlara bakma onlar nefes alan dişi görse havada kaparlar o yüzden değil taekwondo amerikan güreşi bile yapsan onlar için farketmez :D ben fikrimi söyledim ve emin ol bana güvenirsen kazançlı çıkan sen olursun :) voleybol ile ilgilen

• şiddet uygulamazsan bana arkadaş olabiliriz :p

0|0
    0|0
  • Yok neden ıtıcı olasın kı ama sunu söylıyeyım erkekler ıcın ıdeal futbol ve de tekwondo olması.

0|0
    0|0
  • Pek tabii ki.

0|0
    0|0
  • sakaryalısın kız sen ne iticisi senin gibisini arıyok bulamıyok

0|0
    0|0
  • Erkeğin kiz versiyonu gibisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kavga etmen sadece seni ikinci plana atar

0|0
    0|0
  • Kavga kısmı dışında bir iticilik göremedim.

0|0
    0|0
  • keşke bende öyle olabilseydim

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Benlee kanka ol l*n cok sevdim senii elde etmek istedigim herseyi elde etmisin be :-D

0|0
    0|0
  • Buradan okuyunca gözüme erkek fatma dediğimiz kızlardan gibi geldin ama bilmiyorum tabi :D

0|0
    0|0
  • işte aradığım özellikler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...