Tempolu yürüyüş sorunsalı? bir bakar mısınız?

Kilolu biriyim. Bacaklarım cıvık. Üç gündür başladım ama 20 gün boyunca her gün 8-9 km tempolu yürüyorum. Bu şekilde bacaklarımı sıkılaştırırım ve yağları da yakarım değil mi? Yoksa olan yağlarım da kas mı olur hep mi şişman kalırım :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kasla yağın hacmi aynı değil keşke yağların kas olsa :) Evet şimdilik senin için uygunu bu.. Biraz daha kilo verirsen evde daha farklı programlar uygulayabilirsin

0|0
    0|0
  • Ne olur vazgecin artik bu diyet zayiflama takintisindan bence kilolu kadinlar cok cekici seninde oyle olduguna eminim boy kilo nedir sakincasi yoksa

0|0
    0|0
  • Yağ kas olmaz. Sen ilk önce ne yediğine dikkat et sonra birde öyle dene aradaki 7 farkı rahat bulursun canım

0|0
    0|0
  • Merak etme yakarsın yağları bol su iç

0|0
    0|0
  • cardio calısıyosun ama unutma ki spor sadece kosmaktan ibaret değil beslenmene dikkat et eğer bu mesajı goruyosan bir cevap yaz yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • kas olur kas

0|0
    0|0
  • yağlar kasa dönüşmez. yürüyüşe devam

0|0
    0|0
  • Ilk önce bir diyetisyene sonrada güvenilir bir spor merkezine yazıl

0|0
    0|0
  • yürüme nedir ya yürüme kilo verdirmezki sadece zinde tutar sen koşmalısın hafif tempoda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürüyüşün 15. dakikasından sonra gerçekleşmeye başlıyor yağ yakımı, ben yürüyüşe başlamadan önce 10-15 dakika ip atlıyordum çokta faydalı oluyordu

0|0
    0|0
  • Sadece yürüyüşle olmaz. yürüyüş çok da sıkılaştırmıyor. bölgesel de çalışmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • ip atlamak yağları kırıyo ve yakmada çok yardımcı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...