Kilo vermeee :/?

2 önce diyete basladım. Günde 2 saat yürüyorum sabah 1 saat aksam 1 saat. Ayriyetten aksam yatmadan önce cardio yapıyorum daha dogrusu yapamıyorum:D cünkü yarım saatlik cardionun10. dakikasında falan acayip yoruluyorum ayakta duracak halim kalmıyor devam edemıyorum. internette ''30 dakikalık bir süreyi doldurmazsanız vücudunuzun yağlarınız yerine şekerleri yakmayı deneyecektir.'' yazıyor. Ne yapmalıyım cardio hiç yapmıyım mı yani? Zaten daha cok basenlerim gitsin istiyorum cardio yerine buna yönelik hareket yapsam 2 ayda 6 kilo verebilir miyim? şu an 50 kiloyum

Güncellemeler:
2 gün önce :D

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Protein agirlikli beslenip karbonhidrati azaltirsan ve bol bol su icersen rahatlikla kilo verirsin. Benimde boyum 156 eskiden 56 kiloydum 3 ayda 43 kiloya düştüm. Kendine inanirsan rahatlıkla kilo verirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cardiyosuz olmaz yorulduğunda tempoyu azalt ama bırakma dinlenince tempoyu artır bunun uzerine squat ve lunge yap 15*4

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok aynen senin gibi yürüyüş yaptım ve yemeklerden önce 3-4 bardak su ictimm şişirsin diye o yüzden az yemiş oldumm... aralardada meyva ve bol bol su içtim. .. sıkı durrrr 2 ayda 16 kilo verdimm;))

0|0
    0|0
  • Boy kaç

0|0
    0|0
  • nesfitin zayıflama gevreklerini kullan gerçekten işe yarıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...