Spor Salonunda Eşofman Giysem?

Merhaba arkadaşlar.66 kiloyum. Boyum 1.60. En az 10 kilo fazlam var yani. Yediklerime dikkat ederek 5 kilo verdim 1 ayda. Şimdi de spora yazılıcam.
Ama ne giyilir bilmiyorum. Yazılmaya gittiğimde eşofman giyen yoktu. Herkeste tayt vardı. Üstlerinde de yüzücü mayosu gibi bir şey. Ama ben bu kiloyla tayt giyemem, rahat edemem. Eşofmanla normal bir tişörtle gitsem olur mu?
Ve nerdeyse herkes incecikti aralarındaki tek goril ben olucam sanırım. Hayatta gidemem taytla.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yok illa tayt giyicen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne alakası var canım. bir azimle spora gitmişsin spor yapmayan insanlar utansınlar hem kilo utanç verecek bir sorun degildir bu bir. ikincisiyse spora istediğin kıyafetle gidebilirsin. eşofmanla giderim bende eşofmanla gelir kız arkadaşım. Git yani sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
    • Hiç eşofmanla giden kız görmedim desem yeri var. Herkeste tayt var. O yüzden sordum :/

• yok be güzelim ben çok gördüm

• Herhangi bir kıyafet kuralı yoktur kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle giyin tayt giyenler işin havasında biraz çok Amerikan filmi izliyorlar takma kafaya.

0|1
    0|0
  • dediğin gibi gidebilirsin herkesin kendi seçimi tabi spor yapmaya gidiyorsun kendini sergilemeye değil o kafayla gelen cok o yüzden takılma.

0|0
    0|0
  • Ne var yani spor salonu burası. Kendini rahat hissettiğin şeyle gideceksin. Tabi kroluk yapıp dışarıda giydiğin şeylerle içeride gezinme de.. Bizim salona tomsla lakostla gelen hödükler vardı bir ara..

0|0
    0|0
  • eşofmanla koşuyordum ben gayet rahattı ama artık koşmam eşofmanla şortla rahatım..

0|0
    0|0
  • Bencr hic gitme kilolu kadin l ar cok cekici ve senin olculerinde mukemmel gercekten

0|0
    0|0
  • takım elbise giy

0|0
    0|0
  • olur niye olmasın eşofman spor yapılırken giyilir orasıda spor mekanı :)

0|0
    0|0
  • olur tabi giy takma kafana , bizim salonda aadam ayakkabısız çorapla çalışıyordu :D

0|0
    0|0
  • sen spor yapmaya gidiyorsun boş ver onları eşofmanla devam

0|0
    0|0
  • merak etme sen tayt giy benim çalıştığım yerde gelio bir kadın lunge yaparken hertarafı sallanıyor sen kimsei takma

0|0
    0|0
  • Spor Salonunda Ter Atılır Hava Atılmaz !

0|0
    0|0
  • komplex yapma istediğin gibi rahat olduğun gibi takıl. öyle bir kural yok şunu giyecen bunu giyecen diye.

0|0
    0|0
  • gizlemeyi iyi bilirsiniz siz

0|0
    0|0
  • spor salonunda eşofman giyildiği nerde görüşmüş ya takım elbise giyeceksin anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • kot pantolanla çalışmada ne giyersen giy :))

0|0
    0|0
  • eşofmanla git bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • askılı sort giy

0|0
    0|0
  • Bende 66 kiloyum 1.90 boyundayim :) farka bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eşofmanla git bir şey olmaz sonuçta spor salonu. gorilde deme kendine gorillik bir tarafın yok:)))

0|0
    0|0
    • ordakilerin yanında öyleydim 55in üstünde yoktu hiç bir kız :)

• Taytın üstüne bol t-shirt giyersin

0|0
    0|0
    • tayt giymem ya rahat edemem bir 60 olmadan

• Kimse esofman giymiyo dedin giyersen tuhaf olabilir.
      Ama yinede son karar senin tabi.

• Pamuklu esofman/sort, t-shirt bide spor sutyeni giy altina yoksa goguslerinden rahatsiz olursun

0|0
    0|0
    • Onunla sanki daha rahatsız olurum gibi geldi bana. Hani yukarı kaldırmıyo ya hareket ederken sallanır falan diye :/

• Normali saten esofman giymek sen giy esofmanini git

0|0
    0|0
Yükleniyor...